Nasz Klient, to spółka stworzona przez grupę specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży IT, którzy uczestniczyli w wielu bardzo skomplikowanych projektach informatycznych, dlatego nasi Klienci mogą liczyć na obsługę na najwyższym profesjonalnym poziomie.

W związku z dynamicznym rozwojem swojego zespołu, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Administrator ds. Infrastruktury

Opis stanowiska:

  • Administrowanie środowiskiem bezpieczeństwa
  • Administrowanie infrastrukturą wirtualizacyjną Vmware w dużym projekcie informatycznym
  • Administrowanie infrastrukturą storage
  • Administrowanie serwerami Linux i Windows
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i bardzo wysokiej dostępności świadczonych usług
  • Dokumentowanie prowadzonych prac
  • Wsparcie techniczne klienta
  • Diagnostykę problemów związanych z infrastrukturą

Wymagania:

  • Dobra znajomość technologii infrastrukturalnych:
    • Doświadczenie w administracji infrastrukturą Vmware w konfiguracji HA
    • Doświadczenie w administracji wysokodostępną konfiguracją storage (najlepiej NetApp/Fujitsu/EMC)
    • Doświadczenie w administracji serwerami opartymi na systemach Windows
    • Doświadczenie w administracji serwerami opartymi na systemach Linux Debian/RedHat
    • Bardzo dobra znajomość zagadnień i konfiguracji urządzeń sieci LAN/SAN
    • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z ciągłością działania i bezpieczeństwem systemów teleinformatycznych
  • Umiejętność automatyzacji pracy administratora
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średniozaawansowanym

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznych warunkach w profesjonalnym środowisku,
  • Szkolenia produktowe podwyższające kwalifikacje zawodowe i poszerzanie wiedzy branżowej,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Numer referencyjny oferty

    AIWJB19

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Ewelina Hordyniec
  • General Manager
  • e.witkowska-hordyniec@jobfinder.pl
  • 00 48 22 691 35 66 34
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "AIWJB19" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."