Nasz klient, swoją ofertę adresuje do tych, którzy poszukują nowoczesnych i sprawdzonych technologii do budowy i zabezpieczenia środowisk IT , to spółka której misją jest wspieranie rozwoju Klientów poprzez dostarczenie im fachowej wiedzy oraz zaangażowanie i rzetelność w realizacji powierzonych zadań. Poszukuje wyjątkowej osoby na stanowisko:

Analityk IT

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za przeprowadzanie analizy biznesowej i systemowej w projektach informatycznych, uczestniczenie w procesie przygotowywania ofert oraz rozwiązań technologicznych we współpracy z architektami.

Wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie doświadczenia w analizie i projektowaniu procesów biznesowych w projektach informatycznych;
  • doświadczenie w realizowaniu zagadnień związanych inżynierią oprogramowania, w szczególności:
    • definiowanie wymagań systemowych
    • zarządzanie zmianą,
    • znajomość metodologii tworzenia analiz
    • Umiejętność pisania  dokumentacji (modelowanie procesów, tworzenie przypadków użycia, tworzenie projektów technicznych),
  • wiedza z zakresu UML, XML, XSD, WebServices
  • znajomość relacyjnych baz danych oraz SQL na poziomie podstawowym
  • doświadczenie w pracy przy integracji systemów informatycznych

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w przyjaznej i szybko rozwijającej się firmie
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe i poszerzanie wiedzy branżowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Numer referencyjny oferty

    AIT-19

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa, Wilanów
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Izabela Sztabkowska
  • Specjalista ds. Rekrutacji
  • i.sztabkowska@jobfinder.pl
  • 0048693 800 877
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "AIT-19" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."