Naszym Klientem jest instytucja budżetowa realizująca nowatorskie projekty do ponad 60 000 usługobiorców w Polsce. W związku z tym, do swojego zespołu w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

Analityk Systemowy

Opis stanowiska:

  • Analiza zmian funkcjonalnych na podstawie zgłoszonych wymagań biznesowych.
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej.
  • Zapewnienie wsparcia w zakresie analizy na etapie projektowania, implementacji oraz utrzymania systemu.
  • Tworzenie raportów opartych o zapytania SQL.
  • Współpraca z analitykami, kierownikami projektów, zespołem developerskim.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne.
  • Doświadczenie na stanowisku analityka.
  • Doświadczenie we współpracy z zespołem developerskim.
  • Doświadczenie w realizacji projektów zgodnie z metodykami zwinnymi (np. Scrum).
  • Znajomość notacji UML oraz BPMN.
  • Znajomość podejścia i technik BDD.
  • Znajomość narzędzi modelowania analitycznego (Enterprise Architect).
  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem relacyjnych baz danych.
  • Znajomość języka zapytań SQL.
  • Umiejętność pisania dokumentacji.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako developer.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole.
  • Samodzielność, precyzyjność, odpowiedzialność za działania, wysoka komunikatywność.

Oferujemy:

  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez unikalne autorskie szkolenia.
  • Pracę z nowymi technologiami.
  • Pracę przy pionierskim dużym projekcie informatycznym.
  • Pracę w młodym zespole.
  • Godziny pracy 8 - 16 od poniedziałku do piątku.
  • Współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą.
  • Numer referencyjny oferty

    WPL16ASME

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Paweł Leszkowicz
  • Konsultant ds. Rekrutacji
  • p.leszkowicz@jobfinder.pl
  • 00 48 22 862 72 50
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "WPL16ASME" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."