Nasz klient to wiodąca, międzynarodowa firma z branży fashion – marka premium, posiadająca w Europie Zachodniej ponad 1500 sklepów. W związku z otwarciem nowego sklepu w Ursusie,  do swojego zespołu poszukuje osób na stanowisko:

Asystent Sprzedaży

Opis stanowiska:

  • Współpraca z zespołem sklepu przy realizacji założonych celów sprzedażowych
  • Dbanie o prawidłową ekspozycję towaru oraz porządek w sklepie
  • Zaangażowane i doradztwo klientom, aktywna i efektywna obsługa

Wymagania:

  • Zdecydowane nastawienie na obsługę klienta
  • Wysoki stopień zaangażowania i umiejętność pracowania w zespole oraz pozytywny styl bycia
  • W idealnym wypadku ukończone wykształcenie handlowe lub doświadczenie w sprzedaży lub usługach
  • Wysoka kultura osobista
  • Chęć rozwoju zawodowego w sprzedaży

Oferujemy:

  • Ciekawą i dynamiczną pracę w zgranym zespole
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenia
  • Atrakcyjny system premiowy

  • Numer referencyjny oferty

    ISWBX18

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa - Ursus
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Izabela Sztabkowska
  • Specjalista ds. Rekrutacji
  • i.sztabkowska@jobfinder.pl
  • 0048693 800 877
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "ISWBX18" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."