Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się firma międzynarodowa o profilu produkcyjno – handlowym, działająca  na rynku polskim i europejskim. Poszukujemy do zespołu fachowców  Eksperta na stanowisko:

Asystent w Dziale Zaopatrzenia

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie danych do systemu obsługi zamówień (mile widziana znajomość systemu V-desk)
  • Weryfikacja zamówień z otrzymanymi fakturami zakupowymi
  • Pomoc w prowadzeniu ewidencji urządzeń telekomunikacyjnych
  • Prowadzenie ewidencji maszyn i urządzeń obiektowych
  • Pomoc w realizacji bieżących zadań Działu.

Wymagania:

  • Znajomość Excel w stopniu podstawowym
  • Znajomość podstawowych narzędzie biurowe (obsługa poczty, Word, Excel
  • Minimalne doświadczenie biurowe, mile widziane

Oferujemy:

  • pełne przeszkolenie i możliwość rozwoju w ramach działu lub w innych strukturach grupy.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Korzystne wynagrodzenie
  • Benefity pracownicze
  • Numer referencyjny oferty

    GEIS18

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa, Bielany
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Izabela Sztabkowska
  • Specjalista ds. Rekrutacji
  • i.sztabkowska@jobfinder.pl
  • 0048693 800 877
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "GEIS18" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."