Nasz Klient to lider w branży win gruzińskich z siedzibą w Sokołowie, który w codziennej pracy ceni zaangażowanie, pasję, otwartość na Klientów oraz budowanie partnerskich relacji. To, co wyróżnia Naszego Klienta to produkcja win metodami tradycyjnymi z produktów pochodzących z własnych winnic. 15 lat na rynku polskim idzie w parze z sukcesami, w związku z czym firma poszukuje osoby na stanowisko

Do swojego dynamicznego zespołu w Sokołowie, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Asystentka Prezesa

Opis stanowiska:

  • wspieranie Prezesa spółki w bieżących działaniach
  • dbanie o przepływ informacji pomiędzy pracownikami firmy oraz partnerami biznesowymi
  • obsługa administracyjna biura (poczta, artykuły biurowe, art. promocyjne)
  • obsługa administracyjna działu handlowego (obsługa zamówień, faktur, przesyłek kurierskich, backoffice dla przedstawicieli handlowych)
  • prace inne zlecone przez bezpośredniego przełożonego

Wymagania:

  • angielski komunikatywny w mowie i piśmie (min. obsługa korespondencji i kontakt z centralą)
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość systemu WF MAG (Wapro MAG) – mile widziane,
  • znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w pracy biurowej
  • miła aparycja, komunikatywność, rzetelność
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym środowisku o wysokich standardach
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Numer referencyjny oferty

    SAPPB18

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Sokołów (okolice Janek)
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Izabela Sztabkowska
  • Specjalista ds. Rekrutacji
  • i.sztabkowska@jobfinder.pl
  • 0048693 800 877
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "SAPPB18" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."