Nasz Klient to prężnie rozwijająca się na Polskim rynku międzynarodowa sieć oferująca produkty wyposażenia wnętrz marki Premium. Aktualnie poszukuje osoby do swojego zespołu w Piasecznie na stanowisko:

Asystent/tka Store Managera

Opis stanowiska:

  • Wsparcie kierownika w bieżących pracach operacyjnych,
  • Samodzielne prowadzenie zmiany i zarządzanie kilkuosobowym zespołe,
  • Delegowanie zadań i bieżąca analiza oraz raportowanie wskaźników sprzedażowych,
  • Utrzymanie najwyższego poziomu obsługi Klienta,
  • Zapewnienie przestrzegania procedur działania i wszelkie kwestie administracyjne,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane handlowe lub ekonomiczne,
  • Doświadczenie na stanowisku asystenckim lub podobnym,
  • Bardzo dobra znajomość branży,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Ambicja, samodzielność, bardzo wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym  zespole,
  • Zatrudnienie na pełen etat - umowa o pracę,
  • Szkolenia produktowe i handlowe,
  • Numer referencyjny oferty

    WWW17ASMLC

  • Kraj:
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Piaseczno
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Weronika Wilga
  • Konsultant ds. Rekrutacji
  • w.wilga@jobfinder.pl
  • 00 48 22 862 72 50
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "WWW17ASMLC" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."