Nasz Klient jest liderem na rynku profesjonalnych publikacji medycznych. Działa na rynku od wielu lat, ma stabilną, ugruntowaną pozycję. W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukuje specjalisty na stanowisko:

Digital Product Manager

Opis stanowiska:

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii budowy wartości i rozwoju wybranej kategorii produktu z obszaru digital oraz zarządzanie zmianami mającymi wpływ na produkt/proces.
  • Zarządzanie cyklem życia produktów i rozwiązań.
  • Ścisła współpraca z obszarami dedykowanymi do bezpośredniego kontaktu z klientami.
  • Tworzenie materiałów i narzędzi dla działu sprzedaży.
  • Monitorowanie i analiza rynku pod kątem: identyfikacji potrzeb odbiorców (badania konsumentów), działań konkurencji oraz trendów rynkowych.
  • Poszukiwanie możliwości rozwoju aktualnych rozwiązań biznesowych.
  • Umiejętność koordynowana wielu zadań równolegle oraz wyznaczania priorytetów.
  • Znajomość programów graficznych – mile widziana.
  • Doświadczenie w wydawnictwie – mile widziane.

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Managera produktu digital lub podobnym.
  • Doświadczenie we współtworzeniu strategii rozwoju i komunikacji powierzonych produktów.
  • Bardzo dobra znajomością branży i trendów w rozwiązaniach typu digital.
  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania produktem/ i dokonywania zmian.
  • Rynkowe podejście, naturalna ciekawość, kreatywność, odwaga w formułowaniu wizji, nieszablonowe myślenie.
  • Zdolności analityczne (analizy sprzedaży, trendów rynkowych).
  • Zorientowanie na cele, silna motywacja oraz profesjonalny warsztat biznesowy.
  • Zaangażowanie i proaktywność.
  • Doskonała organizacja czasu pracy.
  • Bardzo dobra znajomość Excela i Power Pointa.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość ciągłego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji m.in. poprzez udział w najbardziej
  • dynamicznie rozwijającym się rynku.
  • Spokojną atmosferę.
  • Numer referencyjny oferty

    WSKDMMT

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Sylwia Kublik
  • Manager ds. Projektów
  • s.kublik@jobfinder.pl
  • 00 48 22 862 72 50
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "WSKDMMT" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."