Mazda jest inna niż pozostali producenci samochodów. To dlatego, że w przeszłości stawiła czoło tak wielu wyzwaniom. To dlatego, ze ludzie pracujący w Maździe inaczej widzą otaczający świat. Tam, gdzie inni podążają za konwencjami, Mazda stara się je przełamywać, wierząc, że to najlepsza droga, by ulepszać świat.

Dla autoryzowanego Dealera marki MAZDA poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Handlowy

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa Klienta indywidualnego w Salonie stacjonarnym,
  • Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych poprzez prowadzenie Klienta przez wszystkie kroki procesu sprzedaży,
  • Budowa i zarządzanie długotrwałymi relacjami z Klientami m.in. poprzez pracę na systemie CRM,
  • Dbałość o wzmacnianie pozytywnego wizerunku marki oraz jej standardy jakościowe.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie w pracy w sprzedaży lub/i obsłudze Klienta (doświadczenie w branży motoryzacyjnej nie jest wymagane),
  • Umiejętność współpracy, dobre odnajdywanie się w pracy zespołowej,
  • Ukierunkowanie na realizację założonych celów i zadań,
  • Zaangażowanie i pasji w realizacji codziennych zadań,
  • Nastawienie na Klienta, umiejętność komunikacji i budowania długotrwałych relacji z Klientami.

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie,
  • Pracę w ambitnym zespole,
  • Specjalistyczne szkolenia wewnętrzne,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Motywujący i konkurencyjny system wynagrodzeń.
  • Numer referencyjny oferty

    SWW17DHMK

  • Kraj: Polska
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Miasto: Szczecin
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Doradca Handlowy
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "SWW17DHMK" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."