Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się, stabilna spółka z sektora IT, posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie rynkowe, z powodzeniem realizująca projekty Informatyczne na terenie całego kraju.  Jej eksperci wspierają swoich Klientów fachową wiedzą oraz pomocą w realizacji kontraktów/ projektów.  Ofertę kierują do Klientów, którzy oczekują sprawdzonych, a jednocześnie nowoczesnych technologii w środowisku IT.  Do swojego zespołu ekspertów poszukuje osoby na stanowisko:

Dyrektor ds. Sprzedaży– IT/ rozwiązania zintegrowane

Opis stanowiska:

  • Współtworzenie strategii sprzedaży firmy, oraz nadzór nad jej realizacją
  • Zarządzanie operacyjne działem handlowym
  • Analiza rynku oraz konkurencji, w tym analiza rynku zamówień publicznych pod kątem uczestnictwa w przetargach - pozyskiwanie i gromadzenie informacji na temat planowanych przetargów, w których mogłaby uczestniczyć firma
  • Kontakty z kluczowymi klientami
  • Poszukiwanie nowych obszarów sprzedaży oraz aktywny udział w procesie wdrażania na rynek nowych usług i produktów Spółki
  • Dbanie o pozytywny wizerunek Spółki na rynku
  • Zarządzanie i rozwój podległego zespołu
  • Motywowanie i rozwój pracowników w podległym dziale
  • Współpraca biznesowa i raportowanie do Zarządu Spółki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane studia podyplomowe z zakresu zarządzania, ekonomii, biznesu
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zarządzaniu sprzedażą w obszarze IT
  • Znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Skuteczność sprzedażowa i zorientowanie na cel
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczanie w budowaniu struktur handlowych w firmie IT
  • Doświadczenie w skutecznym zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji

Oferujemy:

  • Oferujemy bardzo urozmaiconą pracę w dobrze poukładanej organizacji,
  • wynagrodzenie powiązane z systemem motywacyjnym oraz szereg możliwości rozwoju i szkoleń.
  • Zapewniamy sporą niezależność, docenianie indywidualizmu i atrakcyjne nagradzanie sukcesów.
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych projektach biznesowych
  • Numer referencyjny oferty

    EH18WAWDS

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Ewelina Hordyniec
  • General Manager
  • e.witkowska-hordyniec@jobfinder.pl
  • 00 48 22 691 35 66 34
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "EH18WAWDS" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."