Nasz Klient to prężnie rozwijająca się firma produkcyjno – handlowa, sprzedająca swoje produkty  głównie w kanale nowoczesnym, działająca na rynku Polskim od kilkunastu lat, a także na rynku europejskim.  Do swojego zespołu Ekspertów poszukuje osoby na stanowisko:

Dyrektor Zarządzajacy

Opis stanowiska:

  • Działania operacyjne  i sprzedażowe związane z efektywnym funkcjonowaniem przedsiębiorstwa.
  • Rozwój firmy poprzez dbanie o kanały sprzedażowe, pozyskiwanie nowych klientów, wyznaczanie celów sprzedażowych oraz kontrola wyników podjętych działań.
  • Rozwój sprzedaży na rynku Polski i w Europie.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami oraz dostawcami, negocjowanie warunków handlowych.
  • Budżetowanie sprzedaży i kosztów działalności  oraz odpowiedzialność za ich realizację.
  • Współpraca z kierownikami poszczególnych działów w realizacji strategii firmy.
  • Nadzór nad całością działań logistycznych w firmie.
  • Nadzór nad polityką kadrowo-płacową .
  • Raportowanie do Zarządu.
  • Działania związane z produkcją: zarządzanie zakładem produkcyjnym.
  • Rozwój i wdrażanie działań poprawiających pracę zakładu i osiąganie przez niego lepszych wyników.
  • Prowadzenie negocjacji i koordynacja kontaktów wewnątrz zakładu oraz z kluczowymi klientami.
  • Nadzorowanie oraz doskonalenie pracy podległych kierowników.
  • Zarządzanie procesami zachodzącymi w zakładzie.
  • Realizacja planów Zarządu Spółki.
  • Współpraca ze wszystkimi działami w zakładzie, Zarządem oraz instytucjami zewnętrznymi w ramach wykonywania powierzonych zadań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne, ekonomiczne).
  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu strukturą organizacji.
  • Dobra znajomość zagadnień finansowych, umiejętność czytania raportów, budżetów, forkastów etc.
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji.
  • Znajomość nowoczesnych technik zarządzania.
  • Umiejętność kierowania zespołem.
  • Osobowość Lidera.
  • Umiejętności organizacyjne, inicjatywa i przedsiębiorczość.
  • Rozwinięte zdolności analityczne i przywódcze.
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu.
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie.
  • Uczestniczenie w interesujących projektach.
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia z niezbędnymi narzędziami.
  • Ciekawe możliwości rozwoju.
  • Numer referencyjny oferty

    WEH18DZJB

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Ewelina Hordyniec
  • General Manager
  • e.witkowska-hordyniec@jobfinder.pl
  • 00 48 22 691 35 66 34
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "WEH18DZJB" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."