Nasz Klient to dostawca najwyższej jakości technicznych wyrobów z tworzyw sztucznych dla branży energetycznej, elektronicznej, kolejowej i budowlanej. W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukuje eksperta na stanowisko:

Główna/-y Księgowa/-y

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pełnej księgowości i sprawowanie nadzoru wszystkich związanych z nią działań w całej firmie zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby Zarządu.
  • Nadzór nad zamknięciem okresów rozliczeniowych.
  • Sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych i podatkowych.
  • Aktywny udział we współpracy w budowaniu strategii firmy i planowaniu budżetu.
  • Kierowanie i nadzorowanie pracy zespołu księgowego.
  • Rzetelne prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz analizowania dokumentów księgowych, rachunku zysków i strat, bilansu oraz raportowania o bieżącej sytuacji.
  • Prowadzenia kontroli wewnętrznej i audytu wewnętrznego.
  • Przygotowywanie deklaracji VAT, CIT i raportów GUS.
  • Bieżące prowadzenie całości spraw kadrowo-płacowych.

Wymagania:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego.
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej będzie niekwestionowanym atutem.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego, prawa pracy a także rozliczeń CIT, VAT.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole a także zarządzania nim.
  • Osoba ambitna poszukująca rozwoju i stabilizacji zawodowej w profesjonalnym środowisku pracy.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office).
  • Mile widziana znajomość programu księgowego OPTIMA lub podobnego.

Oferujemy:

  • Praca w stabilnej firmie produkcyjnej dającej duże możliwości rozwoju,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Samodzielne stanowisko i pracę w profesjonalnym zespole.
  • Numer referencyjny oferty

    WSK17GKKL

  • Kraj: Polska
  • Województwo: małopolskie
  • Miasto: Myślenice
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Sylwia Kublik
  • Manager ds. Projektów
  • s.kublik@jobfinder.pl
  • 00 48 22 862 72 50
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "WSK17GKKL" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."