Nasz Klient to globalna firma zajmująca się konserwacją i zapewnieniem rozwiązań technicznych dla sektora naftowego i gazowniczego, energetycznego, chemicznego, nuklearnego i obronnego. Oferuje unikalne połączenie produktów i usług, a także innowacyjne wykorzystanie technologii zapewniających:

  • Technowrap ™ Engineered Composite Repairs
  • Rozwiązania bezspawowe- Quickflange ™
  • Roztwory do iniekcji chemicznej
  • Mechaniczne usługi na miejscu
  • Rozwiązania do monitorowania integralności
  • Sky-Futures ™ Kompleksowe usługi inspekcji przemysłowej oparte na dronach

Poszukujemy pełnoetatowego inżyniera ds. Konstrukcji kompozytowych, który dołączy do zespołu w Aberdeen. Inżynier ds. Projektowania Strukturalnych Kompozytów będzie odpowiedzialny za projektowanie i zgodność rozwiązań , a także zarządzanie technicznie trudnymi projektami.

Inżynier ds. Konstrukcji kompozytowych – Aberdeen

Opis stanowiska:

  • Bliska współpraca z klientem : przygotowanie oferty wraz z zespołem sprzedaży dotyczących rurociągów kompozytowych,
  • Przygotowanie obliczeń z zakresu inżynierii budowlanej,
  • Przygotowanie planów inżynierii budowlanej, projektowanie z zastosowaniem CAD lub FEA,
  • Współpraca przy kosztorysowaniu projektu,
  • Wykonanie obliczeń konstrukcyjnych i obliczenia analityczne przy użyciu obowiązujących przepisów i norm, wzorów inżynierskich,
  • Ścisła współpraca z działami sprzedaży, operacyjnymi i międzynarodowymi oddziałami firmy,
  • Przestrzeganie wewnętrznych procedur,
  • Pomoc w osiąganiu kluczowych rezultatów w projektach badawczo-rozwojowych,
  • Tworzenie kompletnych projektów inżynierskich i rysunków w rozsądnych ramach czasowych,
  • Utrzymanie i w miarę możliwości, rozwijanie zdolności, umiejętności i wiedzy w ramach prowadzonych projektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie inżynierskie, magisterskie, lub podyplomowe,
  • Doświadczenie w projektowaniu materiałów kompozytowych (w tym laminatów anizotropowych),
  • Doświadczenie w technikach przetwarzania materiałów kompozytowych,
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu analizy FE (przetwarzanie wstępne i końcowe),
  • Znajomość mechaniki przyczepności i pękania (preferowany materiał BI),
  • Doświadczenie w przestrzeganiu norm technicznych i kodeksów,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilną i rozwojową pracę w międzynarodowym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • Pakiet przeprowadzkowy.
  • Numer referencyjny oferty

    IKKA-20

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Województwo: nie dotyczy
  • Miasto: Aberdeen
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Ewelina Hordyniec
  • General Manager
  • e.witkowska-hordyniec@jobfinder.pl
  • 00 48 22 691 35 66 34
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "IKKA-20" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."