Nasz Klient to międzynarodowa firma zajmująca się dostarczaniem najlepszych możliwych rozwiązań w zakresie projektowania, licencjonowania, budowy i zarządzania projektami paliwowymi. Przygotowuje się do budowy fabryki biodiesla trzeciej generacji w Polsce. Zakład będzie wykorzystywał nową technologię enzymatycznej obróbki odpadów, przetwarzać będzie odpady w specjalny Biodiesel. Zakład będzie produkował 15 000 ton biodiesla rocznie w trybie ciągłej pracy z dwóch głównych pod-instalacji:

1. Obróbka wstępna i etap enzymatyczny – pierwszy etap.

2. Destylacja biodiesla, odzysk metanolu, systemy separacji produktów, przechowywanie.

Do swojego miedzy narodowego zespołu poszukuje inżyniera:

Inżynier Procesowy

Opis stanowiska:

Projekt obejmuje:

  • Obliczenia bilansu cieplnego i materiałowego dla wszystkich pętli procesowych drugiego etapu.
  • PFD i P&ID dla wszystkich podsystemów.
  • Ogólny układ blokowy - głównie dla wymiarów działki.
  • Listy wyposażenia oraz listę sprzętu.
  • Arkusze danych sprzętu.
  • Listę LLI.
  • Współpracę z głównymi dostawcami sprzętu.
  • Kosztorysowanie.

Udział Inżyniera Procesowego w realizacji projeku:

  • Weźmie pod uwagę głównie lokalne przepisy i prawa, przy projektowaniu układów ogólnych, systemów bezpieczeństwa oraz wykrywania i gaszenia pożarów.
  • Pełni rolę rolę konsultanta podczas całego projektu.
  • Jeśli to możliwe, inżynier procesu zajmie się szczegółowym projektem przy następnym etapie projektu.
  • Jest odpowiedzialny za obliczenia bilansu cieplnego i materiałowego dla wszystkich pętli procesowych drugiego etapu.
  • Odpowiada za korektę i uzupełnienie dokumentów w razie potrzeby.
  • Współtworzy Piping & Instrumentation Diagram.
  • Tworzy listy wyposażenia wszystkich komponentów, w tym instrumentów , który będzie obejmował ich ilość.
  • Nadzoruje czas realizacji oraz wyceny.
  • Tworzy pełnej listy oprzyrządowania.
  • Tworzy wymagań dotyczące mediów.

Wymagania:

  • Techniczne wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, związanym z inżynierią procesową biodiesla.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej.
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Znajomość branżowych narzędzi, systemów i programów, np. Lean manufacturing.
  • Umiejętność pracy w zespole i zdolność reagowania na nieprzewidziane sytuacje.

Oferujemy:

  • Rozwojowe, dynamiczne, zgrane środowisko pracy w międzynarodowym zespole.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie.
  • Elastyczna forma współpracy, m.in. na podstawie projektu.
  • Pakiet benefitów – m.in. opieka medyczna.
  • Numer referencyjny oferty

    IPBW-20

  • Kraj: Polska
  • Województwo: nie dotyczy
  • Miasto: Warszawa
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Izabela Sztabkowska
  • Specjalista ds. Rekrutacji
  • i.sztabkowska@jobfinder.pl
  • 0048693 800 877
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "IPBW-20" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."