Wczytywanie...

Oferta pracy: Junior Developer .NET C#

Nasz Klient to największa na rynku polskim firma świadcząca usługi z zakresu outsourcingu kadrowo-płacowego. To globalny dostawca kompleksowych rozwiązań w chmurze, które łączą w sobie HR, naliczanie płac, zarządzanie talentami, czas pracy, podatki i benefity. Są również liderem w zakresie usług analitycznych i outsourcingowych. Do swojego zespołu w Polsce poszukujemy ekspertów na stanowisko: Junior Developer .NET C#.

Junior Developer .NET C#: Co powinieneś / powinnaś wiedzieć o tej ofercie?

Opis stanowiska

  • Tworzenie skalowalnych rozwiązań w oparciu o technologie C# i .NET Core,
  • Integracja systemów i aplikacji opartych na różnych technologiach (z wykorzystaniem technologii takich jak REST API),
  • Praca z bazami danych, w tym projektowanie, tworzenie i zarządzanie relacyjnymi bazami danych przy użyciu języka T-SQL i narzędzi ORM (Entity Framework),
  • Współpraca z kilkuosobowym zespołem w modelu Agile,
  • Współpraca z zespołami interdyscyplinarnymi, aby projektować i dostarczać nowe funkcje,
  • Modyfikowanie oprogramowania w celu naprawiania błędów, poprawy jego wydajności lub aktualizacji interfejsów.

Junior Developer .NET C#: Jakie są wymagania na to stanowisko?

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako Software Developer (optymalnie min. 2 lata doświadczenia),
  • Doświadczenie w pracy z .NET Framework i .NET Core,
  • Dobra znajomość języka C#,
  • Znajomość baz danych MS SQL i języka T-SQL,
  • Znajomość narzędzi kontroli wersji, takich jak Git,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację w środowisku międzynarodowym (min. B1),
  • Umiejętność pracy w podejściu Agile.

Junior Developer .NET C#: Co oferuje pracodawca?

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
  • Wsparcie doświadczonego zespołu,
  • Możliwość rozwoju i pracę pełną wyzwań,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kompetencji,
  • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji,
  • Dużą swobodę w podejmowaniu decyzji,
  • Możliwość pracy przy różnych technologiach,
  • Najnowocześniejsze narzędzia pracy.

Numer referencyjny oferty: JDN/23

Kraj: Polska
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa

EWA SADŁO
Manager ds. Rekrutacji
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “JDN/23” z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Doświadczenie
Doświadczenie w pracy jako Software Developer (optymalnie min. 2 lata doświadczenia)
Poziom stanowiska
Mid-Level
Wymiar pracy
Praca stała
Wynagrodzenie
Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kompetencji
Branża
Rekrutacja
Wielkość firmy
4 pracowników
Data założenia
2004
Numer telefonu
691356634 69135**** Pokaż
Lokalizacja
Warszawa
Strona internetowa

Powiązane oferty pracy