Nasz Klient to dynamicznie rozwijający się producent i dystrybutor produktów medycznych, elektroniki samochodowej i użytkowej oraz elektronarzędzi. Spółka od początku swojego istnienia jest odpowiedzialna za dystrybucję na rynek Polski i zagraniczny marek własnych i jest ich bezpośrednim właścicielem. Od prawie dekady dostarcza produkty które cieszą się rosnącym zaufaniem rynku i nieustannie zajmują wysokie lokaty w niezależnych zestawieniach i testach wśród produktów ze swoich kategorii. Nasz Klient jest laureatem wielu nagród branżowych w tym m.in. Diamenty Forbsa oraz Gazeli Biznesu. W związku z realizacją strategii dalszego rozwoju, której jednym z elementów jest rozbudowanie geografii działania firmy, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

KAM- Kanał Nowoczesny

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za relację z kluczowymi klientami firmy w obszarze kanału nowoczesnego,
  • współpraca z klientami typu Media Markt, Rossmann, oraz innymi sieciami,
  • otwieranie nowych kanałów sprzedaży, negocjowanie warunków współpracy i dbanie o pozytywne relacje z Klientem,
  • budowanie strategii rozwoju z klientem sieciowym, poprzez szybkie reagowanie na możliwości sprzedaży i potrzeby rynku,
  • zarządzanie aktywnościami promocyjnymi, dbałość o wizerunek marki u dedykowanych Klientów,
  • umiejętność nawiązania współpracy z klientami w obszarze rynku nowoczesnego,
  • realizacja budżetów, planowanie i organizacja strategii współpracy z Klientem,
  • analiza rynku i konkurencji,
  • reprezentacja firmy na zewnątrz i współpraca między działami,
  • współpraca z dystrybutorami oraz implementowanie strategii marketingowej poprzez działania sprzedażowe,
  • udział w targach,
  • umiejętność prowadzenia prezentacji off-line i on-line oraz negocjacji,
  • doświadczenie w posługiwaniu się nowoczesnymi narzędziami mapowania i targetowania klientów,
  • systematyczne raportowanie efektów swojej pracy,
  • szkolenie pracowników salonów sprzedaży z zakresu wiedzy produktowej.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie,
  • 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku KAM w kanale nowoczesnym,
  • wysokie umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe,
  • doskonała znajomość kanału sprzedaży urządzeń elektronicznych ze szczególnym naciskiem na sieci międzynarodowe, ale również sieci średnie, lokalne,
  • samodzielność, skuteczność, silna orientacja na cel i umiejętność pracy w warunkach ambitnych wyzwań,
  • znajomość standardów pracy w międzynarodowych organizacjach,
  • doświadczenie we współpracy z kanałem dystrybucyjnym,
  • samodzielność w prowadzeniu negocjacji handlowych,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra organizacja pracy, prowadzenie kilku projektów jednocześnie i umiejętność określania priorytetów,
  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ( minimum B2)

Oferujemy:

  • elastyczną formę zatrudnienia, preferowaną przez kandydata ,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • niezbędne narzędzia pracy- telefon, laptop, samochód służbowy,
  • dostęp do akcji promocyjnych związanych z produktami firmy,
  • elastyczne podejście do godzin pracy, nastawienie na realizację zadań,
  • szansę szybkiego rozwoju praktycznych umiejętności poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • pracę w młodym i zgranym zespole.
  • Numer referencyjny oferty

    KAMWA19

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Izabela Sztabkowska
  • Specjalista ds. Rekrutacji
  • i.sztabkowska@jobfinder.pl
  • 0048693 800 877
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "KAMWA19" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."