Nasz Klient to kluczowy dostawca kamienia naturalnego na rynku polskim od 2004 roku. Firma z prawie stuletnimi tradycjami w wydobyciu i obróbce kamienia naturalnego, która konsekwentnie od lat kreuje modę na kamień wprowadzając na rynek polski nowe, unikatowe kamienie naturalne, które zdobią wnętrza wielu domów, ekskluzywnych rezydencji, hoteli i obiektów użyteczności publicznej. Kamień ten sprowadzany jest z najdalszych zakątków świata.

Key Account Manager – Kamień

Opis stanowiska:

  • Maksymalizacja wolumenu sprzedaży i zwiększenie udziału w rynku poprzez współpracę z Klientami,
  • Budowanie sieci dystrybucji w wyznaczonym obszarze,
  • Współtworzenie i realizacja planów sprzedaży w podległym regionie, grupie Klientów,
  • Wdrażanie konkretnych programów promocyjnych dla sieci dystrybutorów,
  • Planowanie i efektywne zarządzanie klientami firmy,
  • Tworzenie listy  potencjalnych klientów,
  • Utrzymanie trwałych relacji z klientami poprzez profesjonalną obsługę,
  • Ścisła współpraca z kamieniarzami,
  • Stała współpraca z zarządem firmy,
  • Prace administracyjne związane z obsługą kluczowych Klientów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży na rynku minimum 3 lat w branży kamienia,
  • Wiedza z produktów Microsoft Office (Word, Excel i Outlook),
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie w pracy dla organizacji międzynarodowej będzie wartością dodaną

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku o wysokich standardach pracy,
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premii adekwatny do realizowanych celów zawodowych,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Numer referencyjny oferty

    WWW17KAMSS

  • Kraj: Polska
  • Województwo: śląskie
  • Miasto: Tychy / Katowice
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Weronika Wilga
  • Konsultant ds. Rekrutacji
  • w.wilga@jobfinder.pl
  • 00 48 22 862 72 50
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "WWW17KAMSS" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."