Nasz Klient od 1987 roku, dzięki fuzji nauki, technologii i talentu artystycznego, tworzy powierzchnie z kwarcu, które są nie tylko piękne dla oka, ale również mają zastosowanie w wykończeniu wnętrz oraz są bardzo  praktyczne. Będąc organizacją międzynarodową, notowaną na NASDAQ, nasz Klient dynamicznie rozwija się na polskim rynku. Dla swojego międzynarodowego zespołu ekspertów, poszukuje kandydatów na stanowisko.

Key Account Manager – Kamień

Opis stanowiska:

  • Maksymalizacja wolumenu sprzedaży i zwiększenie udziału w rynku poprzez współpracę z Klientami,·         Budowanie sieci dystrybucji w wyznaczonym obszarze,
  • Współtworzenie i realizacja planów sprzedaży w podległym regionie, grupie Klientów,
  • Wdrażanie konkretnych programów promocyjnych dla sieci dystrybutorów,
  • Planowanie i efektywne zarządzanie klientami firmy,
  • Tworzenie listy  potencjalnych klientów,
  • Utrzymanie trwałych relacji z klientami poprzez profesjonalną obsługę,
  • Ścisła współpraca z kamieniarzami,
  • Stała współpraca z zarządem firmy,
  • Prace administracyjne związane z obsługą kluczowych Klientów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży na rynku minimum 3 lat, kamień,
  • Wiedza z produktów Microsoft Office (Word, Excel i Outlook),
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie w pracy dla organizacji międzynarodowej będzie wartością dodaną.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku o wysokich standardach pracy,
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premii adekwatny do realizowanych celów zawodowych,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Numer referencyjny oferty

    WWW17KAMSS

  • Kraj: Polska
  • Województwo: śląskie
  • Miasto: Tychy
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Weronika Wilga
  • Konsultant ds. Rekrutacji
  • w.wilga@jobfinder.pl
  • 00 48 22 862 72 50
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "WWW17KAMSS" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."