Wczytywanie...
23 września 2022

Oferta pracy: Key Account Manager

Firmę naszego Klienta tworzy doświadczony zespół specjalistów z branży IT. Są to ludzie z pasją i doświadczeniem. Oferują kompleksowe wsparcie informatyczne dla swoich Klientów – zarówno od strony handlowej, jak i technicznej. Zespół współtworzy również grupa wyspecjalizowanych inżynierów, którzy realizują kompleksowe usługi w zakresie projektów informatycznych, programistycznych i wdrożeniowych. Do swojego prężnie rozwijającego się zespołu nasz Klient poszukuje specjalisty na stanowisko: Key Account Manager.

Key Account Manager: Co powinieneś / powinnaś wiedzieć o tej ofercie?

Opis stanowiska

  • Budowanie i rozwój trwałych i satysfakcjonujących relacji z klientami biznesowymi,
  • Proaktywne pozyskiwanie nowych Klientów z sektora B2B,
  • Aktywna sprzedaż produktów i usług IT,
  • Negocjowanie warunków współpracy,
  • Przygotowywanie ofert handlowych, umów oraz prowadzenie prezentacji,
  • Prowadzenie projektów sprzedażowych od nawiązania kontaktu z Klientem do podpisania umowy,
  • Realizowanie celów handlowych,
  • Współpraca z zespołem Account Managerów oraz Zarządem firmy.

Key Account Manager: Jakie są wymagania na to stanowisko?

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B,
  • Mile widziane doświadczenie w sektorze IT,
  • Wyższe wykształcenie lub w trakcie nauki,
  • Umiejętności analityczne,
  • Umiejętności prezentacyjne,
  • Orientacja na rozwój i cel,
  • Zaangażowanie w pracę i kreatywność,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności programu Excel,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Key Account Manager: Co oferuje Ci pracodawca?

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnie rozwijającej się firmie,
  • Bardzo dobra lokalizacja w Centrum Warszawy,
  • Opiekę medyczną, lekcje angielskiego, szkolenia i kursy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach zaplanowanej ścieżki kariery,
  • Pracę w kompetentnym zespole specjalistów,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami i wiodącymi producentami.

Numer referencyjny oferty: KAMGT/22

Kraj: Polska
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa

EWA SADŁO
Manager ds. Rekrutacji
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “KAMGT/22” z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Doświadczenie
Minimum 2 lata
Poziom stanowiska
Mid-Level
Wymiar pracy
Praca stała
Wynagrodzenie
Informacja dostępna u pracodawcy
Branża
Rekrutacja
Wielkość firmy
4 pracowników
Data założenia
2004
Numer telefonu
691356634 69135**** Pokaż
Lokalizacja
Warszawa
Strona internetowa

Powiązane oferty pracy