Współczesny świat dynamicznie się rozwija, a obecne otoczenie biznesowe definiuje rosnące tempo innowacyjnego podejścia do danych produktowych. Nasz Klient wychodzi naprzód potrzebom nowoczesnej rzeczywistości i wyspecjalizował się w rzetelnym i precyzyjnym podejściu do praktyki biznesowej, łącząc ją z dorobkiem naukowym. Firmy na całym świecie z powodzeniem korzystają z ich fachowego doradztwa w obrębie inżynierii danych.

Do swojego zespołu ekspertów firma poszukuje osoby na stanowisko:

Key Acount Manager- Retail

Opis stanowiska:

  • Budowanie i rozwój trwałych i satysfakcjonujących relacji z detalistami
  • Uruchomienie nowych paneli / biznesów na terenie kraju
  • Zarządzanie 3 osobowym zespołem i koordynacja realizowanych przez niego zadań
  • Pozyskiwanie głównych klientów w handlu detalicznym, w tym na rynkach hurtowych
  • Negocjowanie warunków współpracy ze sprzedawcami
  • Minimalizowanie ryzyka przy współpracy z Klientami poprzez stosowanie dobrych praktyk biznesowych
  • Prowadzenie kwartalnych spotkań z najważniejszymi klientami
  • Ustalanie zawartości raportów
  • Pomoc w codziennej współpracy z detalistami
  • Prowadzenie szkoleń z narzędzi raportowania i prezentacji
  • Współpraca z zespołem międzynarodowych KAM’ów
  • Nadzorowanie procesu efektywnego przepływu danych od detalistów
  • Realizowanie celów handlowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z detalistami / hurtownikami
  • Udział w różnych konferencjach, w tym jako prelegent

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie biznesowe lub analityczne
  • Doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B min 5 lat
  • Doświadczenie w pracy z sektorem retail, preferowany sektor dóbr trwałych
  • Mile widziane doświadczenie w badaniach panelowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności programu Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Odpowiedzialność i umiejętność komunikacji międzykulturowej (praca w środowisku międzynarodowym)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych
  • Atrakcyjny, adekwatny do osiąganych wyników system wynagradzania
  • Opiekę medyczną dla pracownika
  • Pracę w kompetentnym, dynamicznym zespole
  • Możliwość wymiany doświadczeń na forum międzynarodowym
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Numer referencyjny oferty

    KRWG-20

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Izabela Sztabkowska
  • Specjalista ds. Rekrutacji
  • i.sztabkowska@jobfinder.pl
  • 0048693 800 877
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "KRWG-20" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."