Nasz Klient to powstała w 2007 roku firma, działająca na rynku jako doświadczony integrator systemów informatycznych dostarczający kompleksowe rozwiązania informatyczne. Obecnie poszukuje specjalisty na stanowisko:

Kierownik Projektu Utrzymaniowego/SCRUM Master

Opis stanowiska:

  • prowadzenie projektów informatycznych zgodnie z przyjętymi założeniami,
  • analiza i definiowanie wymagań klienta,
  • zarządzanie zespołem projektowym oraz zadaniami i budżetem projektu,
  • prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • raportowanie postępu prac w projekcie,

Wymagania:

  • minimum 4-letnie doświadczenie w pracy z projektami IT (utrzymaniowymi i/lub rozwojowymi),
  • rok w roli menedżerskiej w obszarze IT,
  • 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu utrzymaniem systemu obsługującego powyżej 1 000 użytkowników końcowych,
  • praktyczna znajomość bibliotek ITIL,
  • minimum roczne doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych – SCRUM/KANBAN (mile widziane doświadczenie jako Scrum Master),
  • znajomości praktyk CI (ciągła integracja), CD (ciągłe dostarczanie),
  • znajomości procesu testowego i kontroli jakości w IT,
  • dużych zdolności komunikacyjnych,
  • doświadczenia we współpracy z dużym klientem,
  • łatwości w nawiązywaniu relacji biznesowych,
  • bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności, odpowiedzialności i dokładności,

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie,
  • udział w dużym projekcie informatycznym,
  • bezpośrednią, stabilną współpracę na zasadach umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących projektach,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • pakiet świadczeń pracowniczych,
  • wyjazdy integracyjne i firmowe spotkania,
  • elastyczne godziny pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres e-mail: kariera@itss.pl w temacie wpisując nr ref: PM/2017

  • Numer referencyjny oferty

    PM/2017

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Marta Stępień
  • Młodszy konsultant ds. Rekrutacji
  • m.stepien@jobfinder.pl
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "PM/2017" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."