Nasz Klient, który posiada sieć czterogwiazdkowych hoteli, położonych w miejscowościach nadmorskich,  zapewniających najlepsze standardy usług dla swoich gości ceniących sobie luksusowy i aktywny wypoczynek, poszukuje do jednego z hoteli osoby na stanowisko:

Kierownik recepcji

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie i organizowanie recepcją oraz dbanie o jej właściwe funkcjonowanie
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi poprzez dostarczanie gościom usług na najwyższym poziomie
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Identyfikowanie potrzeb gości
  • Planowanie i kontrola realizacji budżetu
  • Zarządzanie pocztą wychodzącą i przychodzącą
  • Czuwanie nad prawidłowym obiegiem dokumentów i korespondencji
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń finansowych recepcji
  • Sporządzanie raportów, zestawień i analiz
  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt, dbałość o urządzenia

Wymagania:

  • Minimum kilkuletniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Umiejętność koordynacji i nadawania priorytetów dla wielu zadań
  • Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
  • Zdolność efektywnego i skutecznego działania pod presją czasu i nałożonych obowiązków
  • Uczciwość, punktualność, sumienność i zaangażowanie
  • Pozytywne nastawienie do wykonywania codziennej pracy
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole
  • Pracę w stabilnym i miłym środowisku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia,
  • Numer referencyjny oferty

  • Kraj: Polska
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Miasto: okolice Kołobrzegu
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Marta Stępień
  • Młodszy konsultant ds. Rekrutacji
  • m.stepien@jobfinder.pl
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."