Nasz Klient, to marka inna niż pozostali producenci samochodów. To dlatego, że w przeszłości stawiła czoło tak wielu wyzwaniom oraz dlatego, że ludzie tam pracujący inaczej widzą otaczający świat. Tam, gdzie inni podążają za konwencjami, nasz Klient stara się je przełamywać, wierząc, że to najlepsza droga, by ulepszać świat. Dla autoryzowanego Dealera w Warszawie w związku z dynamicznym rozwojem zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Salonu Samochodów Używanych

Opis stanowiska:

  • Planowanie i realizacja działań mających na celu pozyskiwanie nowych Klientów i realizacje planów sprzedaży,
  • Zarządzanie i wspieranie zespołu doradców klienta detalicznego zajmujących się aktywną sprzedażą samochodów używanych,
  • Zarządzanie celami, kluczowymi wskaźnikami efektywności oraz indywidualnymi i zespołowymi wynikami sprzedaży,
  • Planowanie buyback'ów
  • Koordynowanie współpracy z Zarządem oraz innymi działami Spółki w obszarze sprzedaży, logistyki, administracji i marketingu ,
  • Analizowanie danych i raportowanie zgodnie z założeniami spółki.
  • Monitorowanie lokalnego rynku motoryzacyjnego
  • Pozyskiwanie aut do salonu

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w podobnym obszarze sprzedaży - min. 5 lat
  • Doświadczenie w pracy z Klientem indywidualnym,
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Wykształcenie wyższe
  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Zorientowania na realizacje powierzonych celów
  • Umiejętność zarządzania zespołem, bardzo dobre umiejętności interpersonalne, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Zaangażowanie i nastawienie na rozwój
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy ze wskaźnikami KPI
  • Czynne prawo jazdy

Oferujemy:

  • Rozwojową atmosferę w pracy
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia oparty na realizacji celów sprzedażowych
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Zatrudnienie na podstawie działalności gospodarczej
  • Rozbudowaną ścieżkę szkoleniową
  • Pakiet usług medycznych
  • Numer referencyjny oferty

    KSUMW-19

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa, Praga-Południe
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Izabela Sztabkowska
  • Specjalista ds. Rekrutacji
  • i.sztabkowska@jobfinder.pl
  • 0048693 800 877
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "KSUMW-19" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."