Kierujesz się kreatywnością, dynamizmem i pasją w swojej pracy?

Bez wahania kreuj swoją karierę w branży fashion, pracując z zaangażowanym i energicznym zespołem.

Nasz klient, wiodąca, międzynarodowa firma z branży fashion, a dokładnie akcesoriów modowych,  do swojego zespołu w Warszawie,  Ursusie poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik Salonu

Opis stanowiska:

  • Dbanie o najwyższą jakość obsługi Klienta,
  • Zarządzanie zespołem,
  • Odpowiedzialność za sprzedaż i wyniki sprzedażowe – realizacja planów,
  • Planowanie odpowiedniej ekspozycji towaru,
  • Dbanie o codzienne bardzo dobre funkcjonowanie sklepu,
  • Organizowanie promocji,

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży fashion min 3-5 lat
  • Doskonała organizacja pracy,
  • Umiejętność zarządzania zespołem podległych pracowników,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, sprzedażowe i przywódcze,
  • Dynamizm w działaniu i nastawienie na realizację wyznaczonych celów

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system prowizyjny zorientowany na osiąganie celów sprzedażowych
  • oraz inne benefity,
  • Przyjazną atmosferę.
  • Numer referencyjny oferty

    WUKS18ABJF

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa, Ursus
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Izabela Sztabkowska
  • Specjalista ds. Rekrutacji
  • i.sztabkowska@jobfinder.pl
  • 0048693 800 877
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "WUKS18ABJF" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."