Nasz Klient, to marka inna niż pozostali producenci samochodów. To dlatego, że w przeszłości stawiła czoło tak wielu wyzwaniom oraz dlatego, że ludzie tam pracujący inaczej widzą otaczający świat. Tam, gdzie inni podążają za konwencjami, nasz Klient stara się je przełamywać, wierząc, że to najlepsza droga, by ulepszać świat. Dla autoryzowanego Dealera w Warszawie w związku z dynamicznym rozwojem zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Serwisu Samochodowego

Opis stanowiska:

  • Nadzór i organizacja działalności serwisu samochodowego,
  • Planowanie i realizacja działań mających na celu optymalizacje wykorzystania potencjału serwisu,
  • Zarządzanie i wspieranie zespołu serwisowego,
  • Zarządzanie celami, kluczowymi wskaźnikami efektywności,
  • Analizowanie danych, tworzenie raportów zgodnie z założeniami spółki, a także prezentacja wyników,
  • Realizacja planów ilościowych i jakościowych zgodnie z założeniami Importera,
  • Szczególna dbałość o wysoki poziom obsługi klienta oraz wizerunek firmy,
  • Koordynowanie współpracy z Zarządem oraz innymi działami Spółki w obszarze serwisu, logistyki, administracji i marketingu,
  • Obsługa reklamacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w podobnym obszarze pracy,
  • Doskonale rozwiniętych umiejętności handlowych i negocjacyjnych,
  • Znajomości wysokich standardów w zakresie obsługi klienta,
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki mechaniczne,
  • Samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie i nastawienie na rozwój,
  • Zorientowanie oraz motywacja na realizację powierzonych celów,
  • Umiejętność zarządzania zespołem, bardzo dobre umiejętności interpersonalne, umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność korzystania z pakietu MS Office, w tym MS Excel,
  • Dobra znajomość CRM, mile widziana znajomość programu DMS,
  • Analityczny umysł, umiejętność pracy z najważniejszymi wskaźnikami KPI,
  • Czynne prawo jazdy.

Oferujemy:

  • Rozwojową atmosferę w pracy,
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia oparty na realizacji celów sprzedażowych,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Elastyczną formę zatrudnienia, preferowaną przez kandydata,
  • Rozbudowaną ścieżkę szkoleniową,
  • Pakiet usług medycznych.
  • Numer referencyjny oferty

    KSMWP-20

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa, Praga Południe
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Izabela Sztabkowska
  • Specjalista ds. Rekrutacji
  • i.sztabkowska@jobfinder.pl
  • 0048693 800 877
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "KSMWP-20" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."