Nasz Klient to międzynarodowa marka dla kobiet, promująca kobiecość. Wśród swojego asortymentu posiada produkty  bieliźniarskie, a także stroje kąpielowe i akcesoria plażowe. Jej produkty skierowane są do kobiet korzystających z życia, aktywnych i otwartych na nowe trendy.

Nieustannie się rozwijając, nasz Klient  otwiera nowe sklepy. Obecnie  poszukujemy pełnego pasji Kierownika który dołączy do naszego utalentowanego zespołu w sklepie zlokalizowanym we Frankfurcie nad Odrą.

Kierownik Sklepu – Frankfurt nad Odrą

Opis stanowiska:

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • pełnej pasji, energicznej, optymistycznej, przebojowej osoby, która kocha ludzi i jest blisko swoich klientów każdego dnia
  • efektywnego zarządzania sobą w czasie i podległym zespołem 4-6 osobowym
  • doświadczenia na stanowisku Kierownika Sklepu min. 3 lata
  • doświadczenia w zarządzaniu, motywowaniu do działania i budowaniu pozytywnej atmosfery wśród swojego zespołu
  • monitorowania osiąganych kluczowych wskaźników sprzedażowych
  • nadzór nad VM sklepu oraz prowadzenie działań marketingowych
  • prowadzenie administracji sklepu, personelu
  • znajomości j. niemieckiego w stopniu bardzo dobrym, mile widziany także j. angielski

Oferujemy:

  • umowa o pracę na etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe min 2’500 EUR, a także system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży
  • dużą swobodę działania przy osiąganiu założonych wskaźników
  • szybką ścieżkę awansu dla najlepszych w strukturze pionowej i poziomej
  • kreatywne środowisko pracy
  • szkolenia managerskie, produktowe i sprzedażowe,
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • Numer referencyjny oferty

    KSNFB-20

  • Kraj: Niemcy
  • Województwo: nie dotyczy
  • Miasto: Frankfurt nad Odrą
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Izabela Sztabkowska
  • Specjalista ds. Rekrutacji
  • i.sztabkowska@jobfinder.pl
  • 0048693 800 877
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "KSNFB-20" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."