Nasz Klient to sieć sklepów premium  z wieloletnią tradycją zlokalizowanych w Niemczech, Belgii, Holandii, Austrii i Szwajcarii. Wyróżnia je jakość, klasa i uniwersalność. Priorytetem firmy jest indywidualne podejście do każdego Klienta i obsługa na najwyższym poziomie. W związku z ekspansją Klient poszukuje osób, które wspólnie z frimą będą rozwijać markę na rynku Polskim. Zapraszamy do aplikownaia na stanowisko:

Kierownik sklepu / Kierownik Regionu

Opis stanowiska:

  • Budowanie wizerunku firmy na rynku Polskim.
  • Otwarcie pierwszego sklepu premium i współtworzenie budowy sieci na polskim rynku.
  • Wdrażanie i weryfikacja realizacji obowiązujących standardów i procedur.
  • Zarządzanie zespołem w tym rekrutacja, rozwój i motywowanie pracowników.
  • Coaching i rozwój umiejętności operacyjnych i managerskich Store Managerów.
  • Odpowiedzialność za planowanie celów sprzedażowych oraz podejmowanie działań  zapewniających ich realizację.
  • Utrzymywanie najwyższych standardów obsługi klienta.
  • Systematyczne wizyty w podległych salonach.
  • Bieżąca analiza trendów na rynku oraz działań konkurencji oraz raportowanie do Centrali firmy.
  • Ścisła współpraca z Zarządem firmy z Niemiec.

Wymagania:

  • Min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku Kierowniczym w branży fashion.
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Doskonale rozwinięte zdolności operacyjnego zarządzania sprzedażą oraz doskonałe umiejętności managerskie.
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego  lub angielskiego.
  • Wysoka komunikatywność, kreatywnośc i pasja.
  • Wysokie standardy personalne i kultura osobista.
  • Chęć pracy w dynamicznym środowisku  z możliwością uczestniczenia w planowaniu strategii  rozwoju w podległym regionie.
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne.
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych.
  • Mile widziane doświadczenie w sklepie wielkopowierzchniowym.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się organizacji z tradycjami.
  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko.
  • Realny wpływ na rozwój firmy.
  • Numer referencyjny oferty

    WSK18AMBX

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Sylwia Kublik
  • Manager ds. Projektów
  • s.kublik@jobfinder.pl
  • 00 48 22 862 72 50
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "WSK18AMBX" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."