Nasz Klient jest inny niż pozostali producenci samochodów. To dlatego, że w przeszłości stawił czoła tak wielu wyzwaniom. To dlatego, ze ludzie tam pracujący inaczej widzą otaczający świat. Tam, gdzie inni podążają za konwencjami, Nasz Klient stara się je przełamywać, wierząc, że to najlepsza droga, by ulepszać świat.

Dla nowo otwartego autoryzowanego Dealera sprzedaży samochodów osobowych w Długołęce pod Wrocławiem poszukujemy kandydatów na stanowisko

Kierownik Sprzedaży

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe zarządzanie sprzedażą samochodów nowych, na poziomie punktu dealerskiego
  • Odpowiedzialność za zapewnienie realizacji postawionych celów sprzedażowych oraz jakościowych
  • Odpowiedzialność za rozwój i efektywność zespołu poprzez wyznaczanie celów, monitorowanie, motywowanie oraz wsparcie w realizacji zadań i celów
  • Dbałość o standardy oraz najwyższą jakość obsługi Klienta i jego satysfakcję

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym (doświadczenie w branży motoryzacyjnej nie jest konieczne)
  • Kompetencje menedżerskie, umiejętność wyznaczania celów, koordynowania pracy, motywowania i angażowania zespołu
  • Nastawienie na Klienta oraz umiejętność budowania długotrwałych relacji
  • Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań, dążenie do tego, aby wciąż doskonalić i rozwijać biznes
  • Entuzjazm, zaangażowanie oraz inicjatywa do działania
  • Samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za pracę swoją i zespołu
  • Umiejętność analizy danych oraz formułowania wniosków na ich podstawie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności MS Excel
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kategorii B
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutemi

Oferujemy:

  • Pracę w nowo otwartym salonie, zlokalizowanym w Długołęce pod Wrocławiem
  • Możliwość pracy w profesjonalnym środowisku, z wysokimi standardami jakościowymi
  • Pracę w zgranym, ambitnym zespole
  • Specjalistyczne i atrakcyjne szkolenia wewnętrzne oraz realizowane przez importera Marki
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i motywujący system wynagrodzeń
  • Numer referencyjny oferty

    DŁ18AGKS

  • Kraj: Polska
  • Województwo: dolnośląskie
  • Miasto: Długołęka k/Wrocławia
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Agnieszka Grzybowska
  • Operations Manager
  • a.grzybowska@jobfinder.pl
  • 00 48 501 344 812
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "DŁ18AGKS" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."