Dla naszego Klienta, firmy IT Systems & Solutions sp. z o.o., poszukujemy do dużego projektu informatycznego realizowanego metodami zwinnymi, osób na stanowisko:

Kierownik Testów/Tester Wiodący/Tester oprogramowania

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie scenariuszy testowych na podstawie wymagań biznesowych.
  • Przeprowadzanie testów nowych funkcjonalności, testów regresji, testów integracyjnych.
  • Tworzenie i analiza dokumentacji testowej.
  • Planowanie testów, dokumentowanie ich przebiegu i wyników.
  • Współpraca z zespołem analityków i programistów.
  • Kierownik Testów – wspólnie z Architektem Rozwiązania dostosowanie i koordynacja procesu testów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji.
  • Doświadczenie w tworzeniu przypadków i scenariuszy testowych na podstawie specyfikacji.
  • Umiejętność analizowania dokumentacji projektowej / dokumentacji użytkowej aplikacji, w tym diagramów UML.
  • Umiejętność analizy i dokumentowania wyników przeprowadzonych testów.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość bazy danych MS SQL Server - umiejętność pisania zapytań T-SQL na potrzeby testów.
  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań do testów automatycznych.
  • Umiejętność wykonywania testów funkcjonalnych, niefunkcjonalnych (np. testów wydajnościowych).

Oferujemy:

  • Bezpośrednią, stabilną współpracę na zasadach umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących projektach.
  • Dobrą atmosferę pracy.
  • Wyjazdy integracyjne i firmowe spotkania.
  • Elastyczne godziny pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: kariera@itss.pl w temacie wpisując nr ref: T/2017 (z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

  • Numer referencyjny oferty

    T/2017

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Paweł Leszkowicz
  • Konsultant ds. Rekrutacji
  • p.leszkowicz@jobfinder.pl
  • 00 48 22 862 72 50
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "T/2017" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."