Nasz Klient jest liderem na rynku profesjonalnych publikacji medycznych. Działa na rynku od wielu lat, ma stabilną, ugruntowaną pozycję. W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukuje specjalisty na stanowisko:

Koordynator projektów internetowych

Opis stanowiska:

  • Koordynacja zadań związanych z rozwojem aplikacji WWW i mobilnych, we współpracy z zespołem deweloperskim.
  • Testowanie aplikacji WWW i mobilnych.
  • Obsługa systemu CMS portalu.
  • Realizacja procedur związanych z publikacją treści w Internecie.
  • Koordynacja działania sklepu internetowego w zakresie prezentacji asortymentu (w tym usług elektronicznych).

Wymagania:

  • Doświadczenie w korzystaniu z zaplecza systemów opartych o WWW (CMS'y, sklepy internetowe, portale, itp.).
  • Umiejętność sprawnego korzystania z komputera (e-mail, przeglądarka, wyszukiwarka, operacje na plikach, itp.).
  • Praktyczna umiejętność korzystania z pakietu MS Office.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
  • Sumienność i odpowiedzialność.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.

Mile widziane:

  • Wykształcenie techniczne lub zainteresowanie technologiami internetowymi.
  • Kultura osobista i pozytywne usposobienie.
  • Doświadczenie w użytkowaniu aplikacji mobilnych.
  • Znajomość HTML i CSS.
  • Orientacja w tematyce grafiki komputerowej.
  • Język angielski w stopniu wyżej niż dobrym.
  • Doświadczenie w pracy w Scrum.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę.
  • Możliwość zdobywania wiedzy z obszaru portali internetowych i aplikacji mobilnych.
  • Wynagrodzenie proporcjonalne do umiejętności Kandydata.
  • Dobrą atmosferę pracy i wsparcie Zespołu.
  • PC lub Mac (do wyboru).
  • Numer referencyjny oferty

    WPL17MTKI

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Paweł Leszkowicz
  • Konsultant ds. Rekrutacji
  • p.leszkowicz@jobfinder.pl
  • 00 48 22 862 72 50
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "WPL17MTKI" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."