Wczytywanie...

Oferta pracy: Project Manager

Nasz Klient to prężnie rozwijająca się międzynarodowa organizacja z branży spożywczej, działająca na rynku europejskim i polskim od kilkunastu lat. Z powodzeniem wspiera swoich kluczowych Klientów, dostarczając im najwyższej jakości produkty z całego świata. Współpracuje ze znanymi sieciami handlowymi, a także wspiera kluczowych Klientów z branży HoReCa. Do swojego zespołu poszukuje specjalisty na stanowisko: Księgowa / Księgowy.

Księgowa / Księgowy: Co powinieneś / powinnaś wiedzieć o tej ofercie?

Opis stanowiska

  • Księgowanie wyciągów bankowych PLN i EUR – zaciąganie z banku pliku MT940;
  • Rozksięgowywanie kart płatniczych;
  • Wspieranie i współpraca z Przedstawicielami Handlowymi;
  • Rozliczanie rozrachunków;
  • Potwierdzenia sald;
  • Importowanie faktur zakupu, sprzedaży, dokumentów magazynowych do systemu finansowo księgowego;
  • Księgowanie PK;
  • Magazyn walut (automat);
  • Amortyzacja – import z Wapro środki trwałe;
  • RMK (automat);
  • Rozwiązywanie, zawiązywanie rezerw;
  • Uczestniczenie w zamknięciu miesiąca / roku;
  • Przygotowanie rejestrów VAT;
  • Wprowadzenie płatności do banku.

Księgowa / Księgowy: Jakie są wymagania na to stanowisko?

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Księgowej / Księgowego;
  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości finansowej, prawa podatkowego i rozliczeń;
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobra obsługa komputera i programów MS Office;
  • Znajomość programu Wapro ERP – mile widziana.

Księgowa / Księgowy: Co oferuje Ci pracodawca?

Oferujemy

  • Sympatyczną atmosferę opartą na partnerstwie i współpracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Szkolenia i ciągły rozwój;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Pracę hybrydową.

Numer referencyjny oferty: KE/23

Kraj: Polska
Województwo: mazowieckie
Miasto: Konotopa

EWA SADŁO
Manager ds. Rekrutacji
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “KE/23” z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Doświadczenie
Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Księgowej / Księgowego
Poziom stanowiska
Mid-Level
Wymiar pracy
Praca stała
Wynagrodzenie
Informacji udziela pracodawca
Branża
Rekrutacja
Wielkość firmy
4 pracowników
Data założenia
2004
Numer telefonu
691356634 69135**** Pokaż
Lokalizacja
Warszawa
Strona internetowa

Powiązane oferty pracy