Wczytywanie...
31 sierpnia 2023

Oferta pracy: Leasing Manager – parki logistyczne

Nasz Klient to Grupa Kapitałowa, która od 2010 roku z powodzeniem realizuje projekty deweloperskie na terenie całej Polski. Funkcjonuje na rynku nieruchomości komercyjnych jako deweloper specjalizujący się w budowie na wynajem lub sprzedaż nowoczesnych powierzchni magazynowych, produkcyjnych oraz infrastruktury lotniskowej. Do swojego zespołu poszukuje osoby na stanowisko: Leasing Manager – parki logistyczne (Nr ref: LM/23).

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Leasing Manager – parki logistyczne: Co powinieneś / powinnaś wiedzieć o tej ofercie?

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za realizację strategii komercjalizacji istniejących i planowanych inwestycji magazynowych w Bydgoszczy i okolicach,
  • Pozyskiwanie najemców pod planowane inwestycje magazynowo-przemysłowe oraz utrzymywanie relacji z obecnymi najemcami,
  • Współpraca z lokalnymi agencjami nieruchomości w zakresie pozyskiwania najemców,
  • Bieżąca współpraca z zespołem prawnym, property management, marketingu oraz inwestycji w zakresie przygotowania i obsługi zawartych umów najmu,
  • Bieżąca aktualizacja danych w CRM.

Leasing Manager – parki logistyczne: Jakie są wymagania na to stanowisko?

Wymagania

  • Rozwinięta sieć kontaktów oraz znajomość rynku nieruchomości komercyjnych w Bydgoszczy i okolicach,
  • Skuteczność w finalizacji umów,
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz znajomość aspektów biznesowych i prawnych związanych z wynajmem,
  • Proaktywna postawa,
  • Umiejętności analityczne i dobra znajomość MS Excel,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wyższe wykształcenie, mile widziane kierunki związane z rynkiem nieruchomości komercyjnych.

Leasing Manager – parki logistyczne: Co oferuje Ci pracodawca?

Oferujemy

  • Praca w kameralnej, 30-osobowej firmie,
  • Unikatowe projekty poza wielkopowierzchniowymi parkami logistycznymi (terminale cargo i SBU),
  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B,
  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizja od zawartych umów oraz bonus roczny,
  • Prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny.

Numer referencyjny oferty: LM/23

Kraj: Polska
Województwo: kujawsko-pomorskie
Miasto: Bydgoszcz

EWA SADŁO
Manager ds. Rekrutacji
e.sadlo@jobfinder.pl
+48 693 800 877

UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule “LM/23” z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Doświadczenie
Minimum 3 lata
Poziom stanowiska
Mid-Level
Wymiar pracy
Praca stała
Wynagrodzenie
Wynagrodzenie podstawowe + prowizja od zawartych umów oraz bonus roczny
Branża
Rekrutacja
Wielkość firmy
4 pracowników
Data założenia
2004
Numer telefonu
691356634 69135**** Pokaż
Lokalizacja
Warszawa
Strona internetowa
pl_PL