Dla naszego Klienta, prestiżowej prywatnej sieci domów opieki, zlokalizowanej w przepięknej północnej Szkocji, z dala od zgiełku miast, wśród zieleni i dzikiej przyrody, poszukujemy wykwalifikowanych Magistrów Farmacji.  Nasz Klient posiada własną aptekę obsługującą pacjentów lokalnych, jak również zaopatrującą należącą do niego sieć domów opieki, która jest laureatem wielu prestiżowych nagród branżowych.

Z uwagi na rozwój firmy poszukujemy:

Magister Farmacji- Szkocja

Opis stanowiska:

  • Sprawowanie nadzoru nad dostawami farmaceutyków, monitorowanie stanów magazynowych
  • Obsługa pacjentów apteki
  • Odpowiedzialność za zapewnienie zaopatrzenia medycznego w domach opieki  zgodnie z  zawartymi kontraktami
  • Dopilnowanie, aby obsługa apteczna domów opieki, spełniała standardy najwyższej jakości
  • Tworzenie i aktualizowanie standardowych procedur operacyjnych, związanych z obsługa pacjentów apteki i domów opieki
  • Prowadzenie szkoleń personelu apteki, mających na celu obsługę pacjentów na najwyższym poziomie
  • Prowadzenie sprzedaży wysokiej jakości produktów leczniczych i wyrobów medycznych

Wymagania:

  • Wykształcenie w kierunku farmaceutycznym (Magister Farmacji)
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku farmaceuty
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin
  • Posiadanie pozwolenia na pracę w UK na stanowisku farmaceuty będzie dodatkowym atutem (General Pharmaceutical Council)
  • Dla osób, które nie posiadają takiego pozwolenia, zapewniamy sprawne i profesjonalne  wsparcie w jego uzyskaniu

Oferujemy:

  • Wybranemu kandydatowi zapewnimy pozwolenie na pracę w Szkocji, co wiąże się z rejestracją w odpowiedniku naszej Izby Aptekarskiej – General Pharmaceutical Council (GPhC)
  • Wynagrodzenie 55000£ - 60000 £
  • Rodzinną, a zarazem profesjonalną atmosferę pracy i możliwość ciągłego rozwoju
  • Wsparcie w relokacji dla wybranego Kandydata i jego rodziny.
  • Numer referencyjny oferty

  • Kraj: Wielka Brytania - Szkocja
  • Województwo: nie dotyczy
  • Miasto:
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Izabela Sztabkowska
  • Specjalista ds. Rekrutacji
  • i.sztabkowska@jobfinder.pl
  • 0048693 800 877
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."