Nasz Klient to profesjonalna firma konsultingowa oferująca szeroki wachlarz usług, innowacyjnych rozwiązań oraz autorskich produktów w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim w oparciu o system SAP. W związku z rozwojem firma poszukuje osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Personalnych

Opis stanowiska:

  • Koordynacja procesów rekrutacyjnych
  • Prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Zlecenie realizacji szkoleń BHP i badań lekarskich
  • Obsługa dokumentacyjna zmian wynagrodzeń, umów, zapewnienie monitorowania terminów w tym zakresie
  • Udział w procesie przygotowania zatrudnienia i wprowadzenia do firmy nowych osób
  • Zapewnienie poprawnego przepływu dokumentacji pracowniczej
  • Obsługa spraw związanych z samochodami służbowymi
  • Nadzorowanie rozliczenia kosztów delegacji
  • Obsługa organizacji szkoleń

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ZZL, Psychologia oraz kierunki pokrewne) lub ostatni rok studiów
  • Znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Umiejętność sprawnej organizacji pracy, systematyczność oraz samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w młodym, zgranym zespole nastawionym na innowacje
  • Ambitną i kreatywną pracę oraz możliwość doskonalenia swoich umiejętności poprzez szkolenia i udział w ciekawych projektach
  • Pakiet socjalny
  • Pracę w biurze zlokalizowanym w samym centrum Warszawy
  • Numer referencyjny oferty

    WMS17SPGD

  • Kraj:
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Marta Stępień
  • Młodszy konsultant ds. Rekrutacji
  • m.stepien@jobfinder.pl
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "WMS17SPGD" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."