Naszym Klientem jest niezależna firma producencka, założona przez pasjonatów z wizją. Od ponad 10 lat z dużym sukcesem produkująca filmy znane z kin i ekranów telewizyjnych. W związku z dynamicznym rozwojem swojego zespołu poszukuje osoby na kluczowe stanowisko:

Asystentka ds. Administracji

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie obiegiem dokumentów i korespondencją w firmie
  • Koordynacja współpracy z podwykonawcami i partnerami biznesowymi
  • Wsparcie Zarządu w koordynacji procesów związanych z rozwojem firmy
  • Koordynacja komunikacji pomiędzy poszczególnymi komórkami / działami firmy
  • Organizacja spotkań i wyjazdów, prowadzenie kalendarza wydarzeń w firmie
  • Inne prace wspierające sprawne i wydajne funkcjonowanie firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Płynna znajomość j. angielskiego w aspektach biznesowych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku ok 2-3 lata, najchętniej w organizacji międzynarodowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej- dbałość o detale, samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Zdolności interpersonalne, otwartość, komunikatywność, asertywność i skuteczność!
  • Umiejętność wykonywania wielu zadań jednocześnie przy zachowaniu wysokiej jakości pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Atrakcyjną pracę w dynamicznym środowisku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Numer referencyjny oferty

    OMSSW-19

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa, Mokotów
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Izabela Sztabkowska
  • Specjalista ds. Rekrutacji
  • i.sztabkowska@jobfinder.pl
  • 0048693 800 877
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "OMSSW-19" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."