Jeżeli jesteś gotowy na międzynarodową karierę zawodową, ta oferta jest dla Ciebie :)

Nasz Klient  jest światowym liderem rynku w zakresie produkcji i dostaw inżynierii metalowej.

Dostarcza  rozwiązania i realizuje złożone zamówienia dla międzynarodowych partnerów technologicznych, którymi są firmy z sektora naftowego, przy wykorzystaniu innowacyjnej obróbki materiałów. Od ponad czterdziestu lat wychodzi naprzeciw dynamicznie rozwijającym się potrzebom przemysłu naftowego.

Jego zdolność do produkcji i zarządzania materiałami i komponentami w całym łańcuchu dostaw jest podstawą dynamicznego programu inwestycyjnego i wzrostu.

Do swojego dynamicznie rozwijającego się zespołu w zakładzie produkcyjnym, zlokalizowanym niedaleko lotniska w Edynburgu, w Szkocji, poszukuje ekspertów na stanowisko:

Operator CNC – obróbka metali

Opis stanowiska:

  • Praca na urządzeniach typu CNC
  • Edycja części programów w razie potrzeby.
  • Praca przy wąskich tolerancjach do <0,001 "
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na maszynach CNC przy obróbce metalu

Wymagania:

  • Umiejętność pracy ze skomplikowanymi rysunkami technicznymi i instrukcjami procesowymi.
  • Umiejętności analityczne i otwartość do rozwiązywania problemów.
  • Dobra znajomość procesów i metod obróbki końcowej.
  • Wiedza z zakresu gwintowania, toczenia rowków i stosowania narzędzi w praktyce
  • Mile widziana znajomość systemów FANUC
  • Mile widziana wiedza z zakresu stosowania głowic licujących i prętów liniowych ITS.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Zakwaterowanie blisko zakładu pracy
  • Szkolenia rozwijające umiejętności zawodowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pokrywamy koszty przyjazdu
  • Numer referencyjny oferty

    OCNC18

  • Kraj: Wielka Brytania, Szkocja
  • Województwo: nie dotyczy
  • Miasto: Edynburg
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Izabela Sztabkowska
  • Specjalista ds. Rekrutacji
  • i.sztabkowska@jobfinder.pl
  • 0048693 800 877
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "OCNC18" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."