Naszym Klientem jest grupa pasjonatów uwielbiających nowe technologie internetowe i mobilne. Firma posiada 17 letnie doświadczenie w branży, które wykorzystuje kreując nowe rozwiązania dla międzynarodowych i polskich klientów w obszarach tworzenia stron internetowych, rozbudowanych systemów webowych klasy B2B oraz B2C, oraz w formie bezpośredniego outsourcingu doświadczonych deweloperów. Do swojego zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

PHP Developer

Opis stanowiska:

  • Projektowanie oraz implementację aplikacji internetowych,
  • Implementację nowych funkcji i poprawki w istniejących serwisach internetowych,
  • Tworzenie pluginów na popularne platformy CMS

Wymagania:

  • 3-4 lata doświadczenia na stanowisku PHP Developera
  • dobra znajomość MySQL oraz pisania złożonych zapytań SQL
  • bardzo dobra znajomość programowania obiektowego oraz wzorców projektowych
  • podstawowa znajomość HTML5/CSS pozwalająca na drobne modyfikacje Frontendu
  • mile widziane doświadczenie z dowolnym frameworkiem np. Symfony oraz wykorzystaniem Composera
  • mile widziana podstawowa znajomość środowiska Linux
  • mile widziane doświadczenie w eCommerce
  • bardzo dobra znajomość angielskiego - kontakt bezpośredni z teamem klienta

Oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach i pracę w międzynarodowym środowisku
  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwości rozwoju zawodowego
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Luźną i koleżeńską atmosferę
  • Strefę chillout z piłkarzykami i Playstation
  • Świeże owoce, nieograniczony dostęp do zimnych i ciepłych napojów
  • Nowe biuro w zielonej okolicy w pobliżu Wisły
  • Bezpłatny parking dla rowerów i samochodów
  • Numer referencyjny oferty

    WWW18PDCI

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "WWW18PDCI" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."