Dla naszego Klienta, prestiżowej prywatnej sieci domów opieki, zlokalizowanej w przepięknej północnej Szkocji, z dala od zgiełku miast, wśród zieleni i dzikiej przyrody, poszukujemy wykwalifikowanych pielęgniarek, które chciałyby związać się z pracodawcą i jego Podopiecznymi na dłuższy okres czasu. Nasze poszukiwania wynikają z rozwoju sieci domów opieki. Nasz Klient w tym roku wybudował dwa dodatkowe obiekty. Jest on również laureatem wielu prestiżowych nagród branżowych, wynikających z jakości usług świadczonych dla podopiecznych.

Jego nadrzędny celem jest promowanie dobrego samopoczucia pacjenta poprzez zapewnienie najwyższej jakości opieki pielęgniarskiej.

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Opis stanowiska:

  • Samodzielna praca, polegająca na opiece nad pacjentami ośrodka,
  • Monitoring stanu pacjentów i ocena ich potrzeb, w celu zapewnienia najlepszej możliwej opieki i porady,
  • Obserwacja i interpretacja objawów pacjentów,
  • Stała współpraca z lekarzami i innymi pielęgniarkami, w celu opracowania zindywidualizowanych planów opieki dla pacjentów
  • Wykonywanie rutynowych procedur ; pomiary ciśnienia krwi, podawanie zastrzyków, wypełnianie kart pacjentów
  • podawanie leków i wykonywanie zabiegów zgodnie z zaleceniami lekarza
  • Zapewnienie natychmiastowej opieki medycznej w nagłych wypadkach
  • Rozwijanie wiedzy i umiejętności poprzez udział w warsztatach edukacyjnych, konferencjach itp.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w pacy jako zarejestrowana pielęgniarka/ pielęgniarz min 3 lata.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
  • Doskonała znajomość metod i procedur pielęgnacyjnych
  • Doskonała znajomość opieki w nagłych wypadkach
  • Dogłębna znajomość wytycznych i procedur dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa (higiena, odkażanie itp.)
  • Osoba pracująca w zespole, z doskonałą komunikacją i umiejętnościami interpersonalnymi
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i wielozadaniowość
  • Certyfikat ukończenia szkoły pielęgniarskiej, lub inny pokrewny, dający możliwość wykonywania zawodu.

Oferujemy:

  • Stałą umowę o pracę, bezpośrednie zatrudnienie u pracodawcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości min. 2’500 GBP miesięcznie.
  • Gwarantowany urlop,
  • Rozliczenie za każdą godzinę pacy ( nadgodziny płatne dodatkowo)
  • pracę w komfortowych warunkach, w nowoczesnym , świetnie wyposażonym domu opieki.
  • Numer referencyjny oferty

    PLEH-19

  • Kraj: Wielka Brytania / Północna Szkocja
  • Województwo: nie dotyczy
  • Miasto:
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Izabela Sztabkowska
  • Specjalista ds. Rekrutacji
  • i.sztabkowska@jobfinder.pl
  • 0048693 800 877
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "PLEH-19" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."