Dla naszego Klienta firmy z branży IT posiadającej ponad 20-letnie doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania dla administracji publicznej oraz przedsiębiorstw poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista PHP

Opis stanowiska:

  • realizowanie prac programistycznych
  • przygotowywanie testów automatycznych oprogramowania
  • praca w zespole specjalistów branży IT

Wymagania:

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
  • dobra znajomość środowiska PHP
  • dobra znajomość Angular min.v_2.0
  • znajomość serwera aplikacyjnego Node.j
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • znajomość problematyki tworzenia aplikacji webowych, HTML i JavaScript
  • znajomość programowania obiektowego i wzorców projektowych
  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji i literatury technicznej
  • dobra samoorganizacja, komunikatywność i umiejętność samodzielnej pracy, dokumentowanie kodu; wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki; osobowość lidera, sumienność i dokładność

Dodatkowe atuty:

  • znajomość git
  • doświadczenie w metodykach Agile/Scurm
  • doświadczenie w pracy z Jira, Bitbucket
  • znajomość baz NoSQL
  • programowanie funkcyjne

Oferujemy:

  • elastyczną formę zatrudnienia: umowa o pracę, zlecenie, działalność gospodarcza,
  • stałe miesięczne wynagrodzenie zależne od umiejętności oraz doświadczenia
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • Numer referencyjny oferty

    WMS17PHPD

  • Kraj: Polska
  • Województwo: łódzkie
  • Miasto: Łódź
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Marta Stępień
  • Młodszy konsultant ds. Rekrutacji
  • m.stepien@jobfinder.pl
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "WMS17PHPD" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."