Nasz Klient to firma posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania dla administracji publicznej oraz przedsiębiorstw. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje do swojego zespołu specjalisty na stanowisko:

Programista PHP

Opis stanowiska:

  • Udział w tworzeniu systemu informatycznego, skierowanego głównie dla sektora finansów publicznych.
  • Realizowanie prac programistycznych.
  • Przygotowywanie testów automatycznych oprogramowania.
  • Praca w zespole specjalistów branży IT.

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych.
  • Dobra znajomość środowiska PHP.
  • Znajomość relacyjnych baz danych.
  • Znajomość problematyki tworzenia aplikacji webowych, HTML i JavaScript.
  • Znajomość programowania obiektowego i wzorców projektowych.
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji i literatury technicznej.
  • Dobra samoorganizacja, komunikatywność i umiejętność samodzielnej pracy, dokumentowanie kodu; wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki; osobowość lidera, sumienność i dokładność.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość git, Node.js.
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Agile/Scrum.
  • Doświadczenie w pracy z Jira, Bitbucket.
  • Znajomość baz NoSQL.
  • Programowanie funkcyjne.

Oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia: umowa o pracę, zlecenie, działalność gospodarcza.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności oraz doświadczenia.
  • Numer referencyjny oferty

    WPL16PHDO

  • Kraj: Polska
  • Województwo: łódzkie
  • Miasto: Łódź
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Paweł Leszkowicz
  • Konsultant ds. Rekrutacji
  • p.leszkowicz@jobfinder.pl
  • 00 48 22 862 72 50
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "WPL16PHDO" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."