Nasz Klient działa z dużym sukcesem od wielu lat. Firma została założona przez grupę ludzi, którzy swoje bogate doświadczenia zawodowe zdobywali w największych firmach informatycznych istniejących na polskim rynku. Swoją ofertę firma adresuje do Klientów, którzy poszukują nowoczesnych i sprawdzonych technologii do budowy i zabezpieczenia środowisk IT.

Szacunek do naszych Klientów jest najwyższą wartością, a grono zadowolonych Klientów jest najlepszym dowodem na to, że warto nam zaufać. Do swojego prężnie rozwijającego się zespołu w Łodzi poszukujemy:

Project Manager

Opis stanowiska:

  • Planowanie i wdrażanie projektów IT
  • Pomaganie w określaniu zakresu projektu, celów i rezultatów;
  • Definiowanie zadań i wymaganych zasobów;
  • Wspieranie i koordynowanie prac pracowników firmy oraz firm zewnętrznych / dostawców zaangażowanych w projekt;
  • Zarządzenie budżetem projektu;
  • Tworzenie harmonogramu, śledzenie postępu prac;
  • Zarządzanie procesami kontroli jakości i zarządzania ryzykiem;
  • Monitorowanie i raportowanie postępu projektu;
  • Prezentowanie interesariuszom postępu prac, a także problemów i szans;
  • Wdrażanie zmian niezbędnych do osiągnięcia rezultatów projektu;

Wymagania:

  • 3 lata praktyki zawodowej na stanowisku Project Manager lub pokrewnym (zarządzanie wieloma projektami);
  • Zrealizowanych kilka-kilkanaście projektów w pełnym cyklu życia (od oferty/pomysłu/wymagań do odbioru przez klienta wewnętrznego lub zewnętrznego). Część zarządzanych projektów złożonych lub z budżetem powyżej 1,5mln PLN;
  • Umiejętność skutecznego stosowania wybranych metodyk PRINCE2/PMI/IPMA oraz metodyk zwinnego zarządzaniia projektami;
  • Umiejętność pracy z systemami zarządzania np. Redmine, Jira, TFS;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania złożonych zagadnień;
  • Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na język informatyczny;
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa systemów informatycznych;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z aplikacji / systemów informatycznych oraz na poziomie dobrego rozumienia

Oferujemy:

  • Stałe miesięczne wynagrodzenie zależne od umiejętności oraz doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy
  • Długoterminowe i interesujące projekty
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Elastyczne godziny pracy

Klikając w przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez Jobfinder Ewelina Hordyniec z siedzibą na ul. Św. Wincentego 14 lok.19, 03-505 Warszawie danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz tutaj.

  • Numer referencyjny oferty

    WWW2018PMIT

  • Kraj: Polska
  • Województwo: łódzkie
  • Miasto: Łódź
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "WWW2018PMIT" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."