Nasz Klient to firma posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania dla administracji publicznej oraz przedsiębiorstw. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje do swojego zespołu specjalisty na stanowisko:

Project Manager

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie prac pracowników firmy oraz firm zewnętrznych / dostawców zaangażowanych w projekt
  • Egzekwowanie - w ramach nadanych na projekt struktur - wykonalności zleconych zadań
  • Uczestniczenie w całym cyklu prac projektowych (analiza, przygotowywanie uzasadnienia biznesowego i wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych, wybór dostawców, realizacja/wykonanie, wdrożenie, utrzymanie/monitoring)
  • Koordynowanie prac zespołów wdrożeniowych
  • Analiza uzasadnienia biznesowego projektu oraz przygotowywanie planów działania
  • Nadzór nad prowadzeniem prac projektowych
  • Monitorowanie trendów branżowych i proponowanie zmian w istniejących rozwiązaniach oraz wskazywanie nowych rozwiązań
  • Udział w analizie programów i systemów

Wymagania:

  • Min. 3 lata praktyki zawodowej na stanowisku Project Manager lub pokrewnym
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z aplikacji / systemów informatycznych oraz na poziomie dobrego rozumienia
  • Znajomość dokumentacji technicznej i sprawnego tworzenia dokumentów/korespondencji
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania złożonych zagadnień
  • Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na język informatyczny
  • Znajomość metodyki zarządzania projektami PRINCE2/PMI/IPMA oraz metodyk zwinnych Agile/Kanban
  • Znajomość aplikacji i narzędzi do zarządzania projektami np. Microsoft Project
  • Znajomość języka opisywania procesów biznesowych (BPMN lub UML)
  • Umiejętność pracy z systemami ticketowymi np. Redmine, Jira
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa systemów informatycznych
  • Certyfikat z obszaru zarządzania projektami (np., PMP, IPMA, Prince2) na poziomie podstawowym
  • Mile widziany certyfikat z obszaru agile (np. CSM, CSPO, PSM, PSPO), z obszaru zarządzania projektami (np. AgilePM, PMP, Prince2) na poziomie średniozaawansowanym

Oferujemy:

  • Stałe miesięczne wynagrodzenie zależne od umiejętności oraz doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy
  • Długoterminowe i interesujące projekty
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Numer referencyjny oferty

  • Kraj:
  • Województwo: łódzkie
  • Miasto: Łódź
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."