Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się firma na rynku polskim i europejskim, która poszukuje obecnie Kandydatów na stanowisko:

R&D Dyrektor (Centrum Badań i Rozwoju)

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań do nowych i istniejących produktów.
  • Analiza rynku oraz pozyskiwanie nowych możliwości wytwarzania, tj. możliwości technologicznych oraz zasobów wspomagających proces tworzenia produktu.
  • Tworzenie innowacyjnego portfolio produktów w celu dopasowania ich do potrzeb i wymagań klientów.
  • Zwiększanie jakości wytwarzanych produktów oraz poprawa efektywności procesów wytwarzania poprzez tworzenie i wdrażanie zmian technologicznych.
  • Zarządzanie i motywowanie podległego zespołu.
  • Prowadzenie i nadzór nad wdrażaniem projektów.
  • Nadzór nad działaniami związanymi z rejestracją patentową produktów.
  • Kontrola tworzenia dokumentacji technicznej zgodnej z wewnętrznymi procedurami, procedurami klienta oraz normami krajowymi i międzynarodowymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Minimum 2- letnie doświadczenie na stanowisku R&D Managera w firmie produkcyjnej.
  • Znajomość materiałów, technologii wytwarzania oraz systemów zarządzania jakością.
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i organizowaniu prac zespołu.
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych produktów oraz wdrażaniu procesów optymalizujących proces produkcji.
  • Doświadczenie w zakresie współpracy z klientem.
  • Samodzielność we wprowadzaniu własnych inicjatyw.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne.
  • Umiejętność zarządzania budżetem.
  • Pomysłowość, innowacyjność, duża determinacja do działania oraz otwartość na zmiany.

Oferujemy:

  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w innowacyjnych projektach.
  • Możliwość tworzenia nowych rozwiązań technologicznych, dzięki którym stworzone przez Ciebie produkty stają się pionierami na rynku.
  • Atrakcyjny i motywujący system wynagrodzenia.
  • Numer referencyjny oferty

    WSK18RDEV

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Ewelina Hordyniec
  • General Manager
  • e.witkowska-hordyniec@jobfinder.pl
  • 00 48 22 691 35 66 34
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "WSK18RDEV" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."