Dla Naszego Klienta, który oferuje kompleksowo obsługiwane powierzchnie biurowe, usługi coworkingowe, biura wirtualne, oraz sale konferencyjne poszukujemy osoby na stanowisko:

Recepcjonista/ Recepcjonistka

Opis stanowiska:

  • Dbanie o profesjonalny wizerunek recepcji
  • Kompleksowa obsługa i koordynacja pracy recepcji firmy
  • Zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą
  • Przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych
  • Współpraca z firmami kurierskimi oraz dostawcami usług
  • Prowadzenie kalendarza rezerwacji sal konferencyjnych
  • Zakup i gospodarowanie materiałami biurowymi
  • Rezerwacja hoteli, sal konferencyjnych oraz pomoc w organizacji spotkań

Wymagania:

  • Status studenta
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność od zaraz
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu pracy
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie obsługi recepcji w międzynarodowej firmie
  • Pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy) w godzinach pracy biurowej
  • Dynamiczne i przyjazne środowisko pracy
  • Numer referencyjny oferty

    WMS17REPZ

  • Kraj: Polska
  • Województwo: wielkopolskie
  • Miasto: Poznań
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Marta Stępień
  • Młodszy konsultant ds. Rekrutacji
  • m.stepien@jobfinder.pl
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "WMS17REPZ" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."