Nasz Klient to lider w branży win gruzińskich, który w codziennej pracy ceni zaangażowanie, pasję, otwartość na Klientów oraz budowanie partnerskich relacji. To, co wyróżnia Naszego Klienta to produkcja win metodami tradycyjnymi z produktów pochodzących z własnych winnic. 15 lat na rynku polskim idzie w parze z sukcesami, w związku z czym firma poszukuje osoby na stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska:

  • Realizację planów sprzedaży w oparciu o współpracę z obecnymi klientami firmy, głownie detalicznymi, a także sieciowymi na wskazanym terenie (woj.dolnośląskie i lubuskie),
  • Rozwój sieci sprzedaży na powierzonym terenie poprzez pozyskiwanie nowych odbiorców,
  • Raportowanie swoich działań do centrali firmy,
  • Budowanie profesjonalnych i pozytywnych relacji z Klientami.

Wymagania:

  • Doświadczenia w sprzedaży - doświadczenie w branży alkohole będzie atutem,
  • Wykształcenia minimum średniego,
  • Silnej orientacji na cel,
  • Umiejętności negocjacyjnych i nienagannej prezencji,
  • Uczciwości, odpowiedzialności, komunikatywności, zaangażowania oraz dyspozycyjności i dynamiki w działaniu,
  • Prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków (samochód oraz telefon służbowy),
  • Wynagrodzenie w systemie - podstawa plus prowizja (preferowana forma zatrudnienia – B2B),
  • Wsparcie merytoryczne na każdym etapie wykonywanej pracy.
  • Numer referencyjny oferty

    DWW18RHMP

  • Kraj: Polska
  • Województwo: dolnośląskie
  • Miasto: Wrocław
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Weronika Wilga
  • Konsultant ds. Rekrutacji
  • w.wilga@jobfinder.pl
  • 00 48 22 862 72 50
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "DWW18RHMP" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."