Nasz Klient to dynamicznie rozwijający się producent i dystrybutor produktów medycznych, elektroniki samochodowej i użytkowej oraz elektronarzędzi. Spółka od początku swojego istnienia jest odpowiedzialna za dystrybucję na rynek Polski i zagraniczny marek własnych i jest ich bezpośrednim właścicielem. Od prawie dekady dostarcza produkty które cieszą się rosnącym zaufaniem rynku i nieustannie zajmują wysokie lokaty w niezależnych zestawieniach i testach wśród produktów ze swoich kategorii. Nasz Klient jest laureatem wielu nagród branżowych w tym m.in. Diamenty Forbsa oraz Gazeli Biznesu. W związku z realizacją strategii dalszego rozwoju, której jednym z elementów jest rozbudowanie geografii działania firmy, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska:

  • maksymalizacja sprzedaży produktów firmy w kanale nowoczesnym,
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku, dbałość o ekspozycję,
  • współtworzenie rozwiązań zwiększających satysfakcję klienta,
  • ścisła współpraca z Dyrektorem Handlowym,
  • stały monitoring oraz analizę rynku i działań konkurencji,
  • aktywne pozyskiwanie nowych możliwości współpracy w poszczególnych kanałach,
  • budowanie siatki dystrybucyjnej dla produktów firmy,
  • realizację założonych planów sprzedażowych i dystrybucyjnych zgodnie z polityką handlową firmy,
  • systematyczne raportowanie efektów swojej pracy,
  • szkolenie pracowników salonów sprzedaży z zakresu wiedzy produktowej,
  • udział w kampaniach promocyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w kanale nowoczesnym poparte sukcesami,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • zaangażowanie, optymizm, otwartość umysłu i odpowiedzialność,
  • umiejętność prowadzenia rozmów sprzedażowych,
  • umiejętność budowania i utrzymywaniu długotrwałych relacji z klientami,
  • gotowość do realizacji ambitnych celów, samodzielność w działaniu i chęć podejmowania inicjatyw,
  • poczucie pełnej odpowiedzialności za podejmowane działania,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • elastyczną formę zatrudnienia, preferowaną przez kandydata,
  • elastyczne podejście do godzin pracy, nastawienie na realizację zadań,
  • pracę w młodym i zgranym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy- telefon, laptop, samochód służbowy,
  • szansę szybkiego rozwoju praktycznych umiejętności poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • dostęp do akcji promocyjnych związanych z produktami firmy.
  • Numer referencyjny oferty

    RPHAMS19

  • Kraj: Polska
  • Województwo: śląskie
  • Miasto:
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Izabela Sztabkowska
  • Specjalista ds. Rekrutacji
  • i.sztabkowska@jobfinder.pl
  • 0048693 800 877
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "RPHAMS19" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."