Nasz klient, jeden z wiodących wydawców specjalizujących się w tematyce medycznej. W związku z dynamicznym rozwojem swojego zespołu , poszukuje kandydatów na stanowisko:

Ruby on Rails Developer

Opis stanowiska:

  • projektowanie nowych oraz rozwijanie już istniejących aplikacji internetowych
  • dbałość o jakość kodu i wydajność architektury
  • obsługa systemu i rozwiązywanie bieżących problemów

Wymagania:

  • znajomość Ruby on Rails, poparta samodzielnym stworzeniem kilku aplikacji (komercyjnie lub hobbystycznie)
  • umiejętność kodowania CSS3 oraz HTML5
  •  znajomość JavaScript, SQL, Linux/macOS, GIT w stopniu min. dobrym
  •  znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym bezproblemowe korzystanie z dokumentacji

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy jako RoR developer min. 2 lata
  •  wykształcenie informatyczne
  • komercyjne doświadczenie w programowaniu w dowolnym języku
  • znajomość technologii: HAML, SCSS, elasticsearch, PostgreSQL, jQuery, React, Angular 1.x, RabbitMQ, RSpec
  •  wiedza z obszarów: IT security, UX, CMS’s, mobile development, video-streaming, e-commerce, cloud, Agile (XP, SCRUM)
  •  komunikatywność i przyjazne usposobienie

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w dynamicznym zespole deweloperskim
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B
  • rozwijanie wiedzy przez udział w ciekawych projektach z obszaru aplikacji web i mobile, dla rynku
       medycznego
  • możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach, a także poznawania nowych narzędzi i technologii
  • elastyczne godziny pracy, okazjonalny home-office, PC/Mac do wyboru
  • Numer referencyjny oferty

    RRDWEH18

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa, Żoliborz
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Ewelina Hordyniec
  • General Manager
  • e.witkowska-hordyniec@jobfinder.pl
  • 00 48 22 691 35 66 34
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "RRDWEH18" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."