Nasz Klient to prężnie rozwijająca się firma zajmująca się produkcją domów modułowych, letniskowych oraz mieszkalnych na najwyższym poziomie. Dzięki szerokiemu wachlarzowi oferowanych rozwiązań, a także licznej grupie wykwalifikowanych pracowników, zapewnia profesjonalną realizację zleceń dla Klientów z całej Europy.

Do swojego prężnie rozwijającego się zespołu w zakładzie produkcyjnym poszukuje osoby na stanowisko:

Samodzielna/y Księgowa/y – ½ etatu

Opis stanowiska:

  • prowadzenie pełnej księgowości,
  • prowadzenie i nadzór nad całością zagadnień księgowych,
  • przygotowywanie raportów księgowych,
  • sporządzanie sprawozdawczości finansowej i podatkowej,
  • zamykanie okresów rozliczeniowych,
  • sporządzanie deklaracji CIT, VAT, raportów GUS,
  • zagadnienia kadrowo-płacowe.

Wymagania:

  • min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku Samodzielnej/-ego Księgowej/ego,
  • doświadczenie w prowadzeniu księgowości spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółek akcyjnych,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane finanse/rachunkowość),
  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości finansowej i prawa podatkowego, a także rozliczeń CIT, VAT i prawa pracy,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziany ukończony kurs na samodzielną/nego księgową/ego w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce lub innej jednostce edukacyjnej (INFOR, SEKA),
  • znajomość oprogramowania księgowego RAKS.

Oferujemy:

  • elastyczną formę zatrudniania - ½ etatu,
  • stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku pracy,
  • możliwość stałego rozwoju i poszerzania swoich kompetencji,
  • samodzielne stanowisko i pracę w profesjonalnym zespole.
  • Numer referencyjny oferty

    SK-H/2021

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Zielonka
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Patrycja Szubzda
  • Konsultant ds. Rekrutacji
  • p.szubzda@jobfinder.pl
  • +48 531 023 722
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "SK-H/2021" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."