Dla Naszego Klienta, działającego w ponad 93 krajach, światowego lidera w dziedzinie suplementacji, zajmującego się sprzedażą suplementów diety, do zespołu w Warszawie poszukujemy osób na stanowisko:

Samodzielny Ekspert ds. Logistyki – Czechy / Słowacja / Rumunia

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie pełnej zgodności ze wszystkimi procesami i procedurami firmy;
  • Praca w oprogramowaniu do zarządzania magazynem (Oracle, PTL2) i innych systemach / aplikacjach związanych z operacjami;
  • Nadzorowanie i przeprowadzanie codziennej kontroli zapasów Administrowanie i kontrola wszystkich dokumentów wymaganych zarówno przez wewnętrzne zasady i procedury, jak i przepisy krajowe, w tym:
    • raportowanie do biura sanitarnego / ministerstwa,
    • raporty pakowania zgodnie z wymogami rządowymi
  • Współpraca z dostawcami usług logistycznych, mierzenie i śledzenie ich wydajności, proponowanie działań naprawczych i upewnianie się, że zapewniony jest najwyższy poziom usług i spełnione są standardowe procedury operacyjne firmy;
  • Wsparcie w procesie zarządzania reklamacjami;
  • Komunikacja z innymi działami głównie w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Holandii;
  • Udział i wsparcie wydarzeń i projektów krajowych i regionalnych.

Wymagania:

  • 5 lata doświadczenia zawodowego w zakresie logistyki / magazynowania / zarządzania zapasami;
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego, rumuński byłby dodatkowym atutem;
  • Atutem będzie wykształcenie w dziedzinie logistyki / magazynowania;
  • Doskonałe umiejętności obsługi komputera;
  • Biegła znajomość obsługi programu MS Excel;
  • Bardzo dobra komunikacja i umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Postawa obsługi klienta.

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych i wymagających projektach w strukturach globalnych;
  • Unikalna szansa na rozwój zawodowy i rozwój osobisty w środowisku międzynarodowym;
  • Atrakcyjna pensja, premie i pakiet świadczeń, w tym Medicover, karta Multisport, prywatne ubezpieczenie, imprezy rozrywkowe i wiele innych;
  • Dobra atmosfera w pracy i komfortowe środowisko pracy;
  • Szansa na podzielenie się swoimi pomysłami i ciągłe doskonalenie naszych procesów;
  • Możliwość zdobycia wiedzy specjalistycznej poprzez coaching, umiejętności miękkie i sesje szkoleniowe.
  • Numer referencyjny oferty

    KLHN-20

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Izabela Sztabkowska
  • Specjalista ds. Rekrutacji
  • i.sztabkowska@jobfinder.pl
  • 0048693 800 877
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "KLHN-20" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."