Nasz Klient to firma deweloperska z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku, posiadająca w swoim portfolio inwestycje w obszarze osiedli apartamentowców, hoteli oraz nieruchomości komercyjnych.

Do swojego Zespołu Finansowego prowadzącego księgi rachunkowe spółek w Grupie poszukuje aktualnie osoby na stanowisko:

Samodzielny Księgowy

Opis stanowiska:

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek w Grupie przydzielonych przez Głównego Księgowego.
  • Przygotowywanie raportów księgowych.
  • Sporządzanie sprawozdań  finansowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości.
  • Zamykanie  okresów rozliczeniowych.
  • Sporządzanie deklaracji i informacji podatkowych  oraz innych wymaganych przepisami prawa.

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku Samodzielnej/-ego Księgowej/ego,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości finansowej i prawa podatkowego,
  • Znajomość specyfiki rozliczeń podatkowych spółek komandytowych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • Mile widziany- ukończony kurs na samodzielną księgową w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce lub innej jednostce edukacyjnej (INFOR, SEKA).
  • Mile widziana znajomość pracy w Biurze Rachunkowym lub Centrum Usług Wspólnych,
  • Mile widziana znajomość  informatycznego  systemu Comarch XL.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Samodzielne stanowisko i pracę w profesjonalnym.
  • Numer referencyjny oferty

    WAG17SKGD

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa
  • Typ pracy: Stała
  • Aplikuj na adres e-mail konsultata
  • Agnieszka Grzybowska
  • Operations Manager
  • a.grzybowska@jobfinder.pl
  • 00 48 22 862 72 50
  • UWAGA! Prosimy o dodanie numeru referencyjnego w tytule "WAG17SKGD" z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."